חדשים בניהול מכירות

יום א', 27 במרץ 2016

 

אורן ישרים התמנה למנהל מכירות  INFINIDAT  שראל

 

חברת INFINIDAT, ספקית פתרונות אחסון נתונים, מודיעה על מינויו של אורן ישרים (39) למנהל מכירות ישראל. במסגרת תפקידו ינהל ישרים את מכירות InfiniBox™, פתרון אחסון הנתונים המתקדם של החברה, ויפעל למתן מענה ללקוחות הישראלים.

ישרים גויס ל- INFINIDAT  על רקע גידול משמעותי במכירות הפתרון בעולם וכן בשל כניסתה של החברה לשווקים חדשים והתרחבותה בזירה הגלובלית.

דן שפרונג, אשר שימש כמנהל מכירות של החברה בישראל, יכהן עתה כסמנכ"ל מכירות אזורי ב- INFINIDAT.

ישרים, עורך דין והנדסאי בהכשרתו, הינו בעל ניסיון של 10 שנים במכירות בתחום ההיי-טק. לפני הצטרפותו ל- INFINIDAT, כיהן ישרים כמנהל מכירות בחברת NetAppבתחום הביטחון והאנטרפרייז. לפני כן שימש בתפקידי מכירות לתעשיות הביטחוניות בחברת Symantecוניהל את סקטור התעשייה והמסחר בחברה.

דורון עמדי מונה למנהל המכירות של ARM בישראל

ARM, הפעילה בפיתוח פתרונות IP(קניין רוחני) טכנולוגיים לתעשיית האלקטרוניקה, מודיעה על מינויו של דורון עמדי למנהל המכירות של החברה בישראל. עמדי יהיה אחראי על ניהול פעילות המכירות, הפיתוח העסקי, השיווק והתמיכה בלקוחות ושותפי החברה בישראל ויעבוד תחת שלמה רוזנברג, שהקים את ARMישראל בשנת 2000 וכיום מכהן בתפקיד מנהל מכירות אזורי באזור EMEAI, תוך התמקדות בשווקים ברוסיה, הודו וישראל.

דורון עמדי מביא עימו כעשרים שנות ניסיון בתחומי ההייטק, השיווק והמכירות, בדגש על מומחיות בתעשיית האלקטרוניקה והמוליכים למחצה. בעשר השנים האחרונות כיהן במגוון תפקידים בכירים בפיניקס טכנולוגיות, המפיצה הרשמית של הטכנולוגיות והכלים של ARMבישראל, כאשר האחרון שבהם היה סגן נשיא המכירות של החברה.

לפני כניסתו לתפקיד בחברת ARM, היה עמדי סגן נשיא המכירות של חברת וקטרוניקס ומנהל המכירות האזורי שלTexas Instruments. את תפקידיו הראשונים בתעשייה עשה בחברות וקטרוניקס ומנטור גרפיקס בתפקידי מכירות וכמהנדס תמיכה (FAE).

דורון עמדי הינו הנדסאי אלקטרוניקה ובעל תואר ראשון בכלכלה ומינהל עסקים מהאוניברסיטה הפתוחה.