חיון, נציגת סמסונג, משיקה בישראל סדרות ניידים עסקיים חדשים

יום ה', 18 באוגוסט 2011

 

קבוצת חיון, נציגת סמסונג, משיקה בישראל אתסדרות הניידים העסקייםהחדשים 2, 4 ו-6,קבוצת חיון משיקה בישראל שלוש סדרות עסקיות חדשות של ניידי סמסונג, המאופיינות בטכנולוגיה עתירת ביצועים המתאימה במיוחד למגזר העסקי ומציעות מחשבים המשלבים עוצמה, אמינות, גיוון, חוזק, אבטחת מידע מובנית ורמת גימור המתאימה למשתמש העסקי בעולם הטכנולוגי של ימינו.

הסדרות העסקיות 2, 4 ו-6 של סמסונג מצוידות במעבד הדור השני של אינטל ובגרפיקת Intel HD, או לחילופין בכרטיסי nVIDIA Optimus Technolog  לניצול מירבי של חיי הסוללה.

"המחשבים הניידים החדשים של סמסונג מספקים חוויה יוצאת דופן של תחנת עבודה טכנולוגית המתאימה הן למנהל בעל הדרישות המורכבות והן למשתמש הרגיל", אומר אורן כרמיאל, מנהל חטיבת הניידים בחברת חיון, נציגת סמסונג בישראל. "סדרות המחשבים הניידים 2, 4 ו-6 מהוות עבור סמסונג הזדמנות ייחודית להציג את יכולותיה בתחום המחשוב הנייד למקומות עבודה ולמצב את המותג כמנהיג שוק המחשוב הנייד".

מחשבי סדרות 2, 4 ו-6 תוכננו לרמת קשיחות מוגברת ונבחנו במספר מבחני נפילה ולחץ. הם מצוידים בשלדת Duracase ProMG וגב מגנזיום מיוחד (בסדרה 6) המסוגל לספוג לחץ של 1000 קילוגרמים ומבנה קשיח Duracase Pro  (בסדרות 2 ו-4) המסוגל לספוג לחץ של 500קילוגרמיםולשרוד נפילה מגובה של עד 76 ס"מ.

המחשבים מהסדרות 2, 4 ו-6 מצוידים במקלדת עמידה בפני חדירת נוזלים, המגינה על החלקים הפנימיים של המחשב, בחיישני זעזועים לכוננים הקשיחים ובחיישן נפילה מיוחד המזהה תנועה ועוצר את תנועת הדיסק הקשיח, באופן המקטין את הסיכון של אובדן מידע בעת נפילה או זעזוע. בנוסף, תוכננו מחשבי הסדרה כדי לעמוד בתנאי מזג אוויר קיצוניים. בזכות עמידות לחום של עד 60 מעלות וקור של עד 30- מעלות, ישרדו מחשבי הסדרה גם במקרה שבו ישכח המחשב ברכב בעיצומו של קיץ ישראלי לוהט.

בסדרות החדשות נשמר עקרון חיוני למנהלי ה-IT   והוא נושא אבטחת המידע. מודולי אבטחה חדשים שהותקנו בסדרות 4 ו-6 כוללים בין היתר חיישן טביעת אצבע ומעבד  TPM-Trusted Platform Module.

מחשבי סדרות 2, 4 ו-6 צוידו במעבדי אינטל Core i7, i5ו-i3ובמערכת ההפעלה  Windows® 7 Professional המאפשרים עבודה יעילה וביצועים גבוהים. טכנולוגיית טעינה חכמה של סמסונג מאפשרת כ-1000 מחזורי טעינה ופריקה עד פי שלוש בהשוואה לסוללה רגילה .