טלדור השלימה פרויקט יישום פתרון האחסון של Nimble Stora

יום ה', 8 באוקטובר 2015

geומערך SmartStackשל סיסקו ב- Plus500

 

עלות הפרויקט מוערכת במאות אלפי שקלים

 

חברת טלדור השלימה פרויקט ליישום מערך האחסון ההיברידי של חברת Nimble Storage בשילוב פתרון UCS(מערכת מיחשוב מאוחד) של סיסקו בחברת Plus500.

חברת Plus500עוסקת במסחר בחוזי הפרשים על מניות, סחורות, מדדים, מטבעות חוץ ותעודות סל ומנהלת מיליוני טרנזאקציות מסחר בחודש. פתרון האחסון של Nimble Storageבהיקף ראשוני של עשרות טרה בייטים יהווה את בסיס מערך האחסון בסביבת הפיתוח של החברה בחיפה.

פתרון ה- SmartStack של Nimble Storage ששולב ב- Plus500  מבוסס על פתרון האחסון CS300המשמש לאחסון מידע מבסיסי נתונים SQL.  הפתרון מספק זמני תגובה של פחות מ- 1 מילי שניה בממוצע עם יכולות הגנה מתקדמות ושרידות גבוהה. Plus500בחרה בפתרונות האחסון ההיברידי של Nimble Storageבשל יכולתה להשיג ביצועים גבוהים ולשחרר צווארי בקבוק, חסכון עלויות ויכולות ניהול מתקדמות.

פתרון ה- UCS של סיסקו כולל שרת, פתרון מערך מיתוג רשת ותמיכה בוירטואליזציה. השילוב של מערך האחסון של Nimble Storage עם ה- UCS  של סיסקו מאפשר ל-Plus500  ישום קל ומהיר, ניהול הדאטה סנטר בצורה מאוחדת ויעילה, התמודדות פשוטה עם גידול בדאטה סנטר והשגת רמת ביצועים גבוהה בכל היקף.