טלדור רוכשת את XGlobe

יום ב', 7 בדצמבר 2015

 

חברת טלדור, הודיעה על רכישת חברת XGlobe הישראלית, המתמחה בפתרונות מחשוב ענן ואירוח שרתים, לפי שווי המוערך בכ-25 מיליון שקל. בכך טלדור תקשורת גלאסהאוס מחזקת את מעמדה בשוק בתחום שירותי הענן.

XGlobe, שבבעלות אלדר רטר, אופיר צביק ודניאל אנגלמן, הוקמה בשנת 2002. החברה מציעה פתרונות ענן ואירוח גלובאליים (hosting), בחוות שרתים הפרוסות בשבעה אתרים בעולם - אירופה, צפון אמריקה, המזרח הרחוק וישראל.

השירותים של XGlobe כוללים שירותי ענן, מערכות מחשוב ענן , אירוח שרתים ייעודי, שרתים וירטואליים בענני המחשוב (VPS\VDS), אירוח בחוות "ציבוריות" של  Microsoft Azure  ,GoogleוAmazon -, שירותי ניהול לציודי system  וציודי רשת במספר חוות שרתים ושירותי רשת שיתופיים.

צוין כי רכישת XGlobe משתלבת בפעילות טלדור תקשורת כחברה הנותנת פתרון מקצה לקצה ללקוח. רכישה זו הופכת את טלדור תקשורת לאינטגרטור  שמספק פתרונות מחשוב והכל בבית אחד. עיבוי יכולותיה של טלדור תקשורת , המציב אותה בעולם האינטגרציה , מאפשר לה לספק ללקוחותיה מנוף צמיחה עיסקי באמצעות הטמעת פתרונות ענן פרטי  (private cloud) ו/או שירותי ענן, או לחילופין ענן היברידי, שהינו שילוב של ענן פרטי עם ענן ציבורי/גלובלי.