טלדור רוכשת את חברת טריבייס

יום ה', 26 בינואר 2012

חברת  טלדור רוכשת את חברת טריבייס המתמחה בפיתוח פתרונות למחשוב ענן ו- Big data.

חברת טלדור הודיעה  על הרחבת סל השירותים והפתרונות המוצעים ללקוחותיה באמצעות רכישת חברת טריבייס (3Base) מאלעד, המתמחה בפיתוח פתרונות מחשוב ענן ו- Big data

חברת טריבייס הינה בוטיק טכנולוגי המתמחה בפיתוח טכנולוגיות מתקדמות בסביבת Web וענן בישראל. טריבייס מעסיקה כ- 100 מתכנתות הנמנות על מיטב המוחות במגזר החרדי, לטובת פיתוח פתרונות Big data, מחשוב ענן, טכנולוגיות קוד פתוח, בסיסי נתונים וארכיטקטורה מבוססות שירותים (SOA) בסביבות dot net, J2EE/JAVA, PHP וכן שירותי ביצוע בדיקות ועוד. עובדות טריבייס נבחרות בקפידה ועל פי המלצות מתוך סמינרים חרדיים ועוברות הכשרה של כשנה בסביבות פיתוח תוך כדי עבודה.

טריבייס הוקמה ב- 2008, על ידי פיני מנדל, המשמש כמנכ"ל החברה, ויוסי כהן המשמש כמנהל טכנולוגי - מחלוצי מחשוב הענן בישראל. מאז הקמתה מציעה טריבייס, שירותי פיתוח תוכנה במיקור חוץ - כאלטרנטיבה איכותית ואמינה לפיתוח תוכנה בהודו או במזרח אירופה (Near-shore). זוהי הרכישה הראשונה בשוק ה-IT של חברה המבוססת על כוח אדם מהמגזר החרדי. עם השלמת הרכישה תהפוך טלדור למעסיק השני בגודלו בענף ה-IT מבחינת מספר העובדים מהמגזר החרדי.

אריה רימיני, מנכ"ל טלדור: "רכישת טריבייס תשלים את יכולותיה של טלדור בתחום מחשוב הענן ותבסס את מעמדה כ-One-stop-shop המוביל בשוק ה-IT בישראל. יתר על כן, בשנים האחרונות ניכרת מגמה מבורכת של שילוב המגזר החרדי בכלל ונשים חרדיות בפרט בכוח העבודה בישראל. רכישת טריבייס תעניק לטלדור גישה לכוח האדם האיכותי הקיים במגזר החרדי ההולך ומתבסס כאלטרנטיבת nearshore איכותית ואמינה, הן בעולמות שירותי הבדיקות, ויתרה מכך - בעולמות פיתוח web מתקדמים".

פיני מנדל, מנכ"ל טריבייס, מציין כי הרכישה תחזק את מעמדה של טריבייס כמובילה בתחום הענן וה-Big data בישראל. בנוסף לכך מהווה הרכישה הבעת אמון בעובדי החברה ושילוב המגזר החרדי בקדמת הטכנולוגיה בישראל. הסינרגיה עם טלדור תסייע לטריבייס להביא את בשורת הענן לארגוני ה- IT בישראל.