טלדור שדרגה את מערכת המיפוי של נציבות כבאות

יום א', 19 במאי 2013

 

חברת טלדור השיקה מערכת מיפוי חדשנית מבוססת Google earth, המשולבת במערכת השליטה והבקרה, "שלהבת", של נציבות כבאות והצלה.  Google Earthהיא מבין תוכנות המיפוי הפופולריות בעולם, המשלבת יכולות תצוגה ומיפוי מהמתקדמות בתחום. בפרויקט שלהבת, יישמה טלדור את Google Earthבתצורה הפנים ארגונית שלה, באופן המיטבי לצרכיי הנציבות.

מערכת שלהבת היא מערכת שליטה ובקרה מתקדמת לניהול, שליטה ובקרה על כל האירועים המבצעיים והמנהליים שבאחריות נציבות כבאות והצלה. המערכת מרכזת את ניהול האירוע על כל פרטיו, ציוות, שיגור וניהול הכוחות המשתתפים באירוע. למערכת שלהבת יכולת שליטה ובקרה בזמן אמת על כל כוח כיבוי, באמצעות טכנולוגיותGIS/GPS   מתקדמות. מערכת שלהבת, פותחה ומתוחזקת ע"י טלדור מאז 2009.

לאחרונה השיקו טלדור ונציבות כבאות והצלה את מערכת המיפוי החדשה והמשודרגת לניהול אירועים של מערכת שלהבת במוקדי 102. המערכת, המבוססת על פלטפורמת Google Earth, מהירה, תלת מימדית וכוללת יכולות גיאוגרפיות המשפרות ומיעלות משמעותית את עבודת מוקדי החירום.

ממשק המשתמש התלת מימדי מזרז את איתור האירוע, מחשב מסלולים במהירות ומאפשר הגעת הצוותים במינימום זמן ושגיאות ניווט. הממשק החדש אף מספק לאנשי המבצעים כלים מוכרים, מהירים ונוחים לעבודה על גבי מפות וצילומי לווין איכותיים. הממשק המוכר והידידותי של גוגל, קיצר משמעותית את זמן הטמעה וההדרכה ואיפשר ללקוחות המערכת להתחיל לעבוד עליו באופן מיידי. מערכת "שלהבת" הינה פלטפורמת השליטה המרכזית בנציבות.