טלדור תספק למכללת אריאל מערכת ענן

יום ד', 26 בדצמבר 2012

 

חברת טלדור הודיעה על זכייתה בחוזה לאספקת מערכת ERPייעודית למסחור ידע לניהול קניין רוחני לחברת אריאל - חברת היישום של המרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון. הפרויקט הוקם במודל תוכנה כשירות (SaaS) במחשוב ענן.

המערכת, הנקראת TTM- Technology Transfer Management, הינה פלטפורמה  אשר פותחה בטלדור ומיועדת לחברות הממסחרות ידע של גופים אקדמיים. המערכת מלווה ומנהלת מעקב אחר הידע משלב פיתוח הטכנולוגיה, דרך רישום הפטנט, ומסחורו באמצעות הסכמים או רישיונות. המערכת אף מאפשרת ניהול מסחרי של יישומים שונים הנובעים מאותו ידע. כל זאת, תוך קשר מתמיד עם החוקרים מחד ועם התעשייה מאידך. מערכת TTMהינה מערכת Webבסביבת Microsoft. Net, המאפשרת עבודה נוחה בסביבת Office. מערכת TTMתסופק למרכז האוניברסיטאי באריאל במודל תוכנה כשירות (SaaS).

 

נתן פרידחי, סמנכ"ל קבוצת מערכות בטלדור: " במרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון מתנהל זה שנים מחקר אקדמי פורה, וללא מערכת מידע תומכת ומקיפה לניהול ושמירה על קניין רוחני, תמלוגים בהיקף של מיליוני דולר עלולים לרדת לטמיון. מערכת  TTMשל טלדור בתצורת ענן מספקת מענה שלם לצרכים אלה. אנו מודים למרכז האוניברסיטאי אריאל בשומרון על האמון בטלדור".  

כיום עושים שימוש במערכת TTM  שמונה גופי ידע בישראל, בהם יישום, חברת מסחור הידע של האוניברסיטה העברית ,בית החולים איכילוב; רמות, חברת מסחור הידע של אוניברסיטת תל אביב; והדסית, של בית החולים הדסה.