טלוויזיה מוגבלת בתשלום חד פעמי

יום ב', 20 באפריל 2015

במפגש עם עיתונאים הוצג  מיזם הטלוויזיה Take של קבוצת פל. המיזם מציע ממיר  שמשלב בין קליטת ערוצי עידן פלוס החינמיים לבין העברת שידורים ותכנים ברשת ופונה בעיקר לקהל צעיר.

זהו שלב נוסף במלחמה המוצדקת של הציבור נגד הדיקטט של החברות הוט ויס המחייבות אותנו לקנות חבילות שכלל אינן דרושות לנו,  במחיר מופגע

המיזם דורש רכישת ממיר ב-549 שקל חד פעמי והחברה לא תיגבה תשלום חודשי. הרכישה היא דרך אתר האינטרנט. המיזם מציע מגוון של 6 ערוצים חדשים מלבד עידן פלוס כמו כמו ערוץ דוקומנטרי, ערוץ אומנויות לחימה וערוץ ספורט אקסטרים - כרגע ללא תרגום לעברית.

בנוסף מציע המיזם ספריית VOD עם מגוון תכנים מצומצם מאוד שעיקרו תכנים חינמיים מהאינטרנט. בקרוב מתכננים להציע במיזם חבילות תוכן בתוספת תשלום.

הממשק של הממיר מבוסס על הטכנולוגיה האינטרקטיבית של קומיגו ומאפשר התקשרות בין משתמשים כמו הפעלת צ'ט בין משתמשים. כמו כן כולל הממיר סטרימר מובנה.

הממיר מבוסס אנדרואיד ומאפשר הורדת אפליקציות באופן חופשי. הוא כולל יישומים כיוטיוב ומסוגל להציג תכני HD.

מסכם מנכ"ל משותף בחברת Take ליאור בנאי:  "אנשים מחפשים את התכנים שהם רוצים לראות, לא נשדר רק ערוצי Broadcast, לא רק את מה שנוח לשדר ולא רק את מה שדוחפים לנו. אנחנו נשדר את הכל בדגש על אינטראקציות עם הלקוח", מסביר בנאי.

קבוצת פל עוסקת בעיקר בתחום השירות למוצרי אלקטרוניקה ביתיים במיקור חוץ. הקבוצה מייבאת את סמארטפוני חואווי הסינית ומספקת שירותים למותגים כמו קריסטל, אלקטרה, סימנס, בוש וקונסטרוקטה.