טרהסייף משיקה מערכת מייל מאובטחת לעסקים קטנים

יום א', 25 בינואר 2015
יותר מ-1000 איש – מרביתם בעלי עסקים קטנים בינוניים השתתפו בוועידת SMB שנערכה ביום א' 25 לינואר במרכז הכנסים "אווניו". במרכז הוועידה – שאלות המצב הכלכלי והשפעתו על העסק הקטן וניהול נכון של נתונים ואבטחתם. בתצוגה שנערכה במקום זכתה להתעניינות חברת  TerraSafe  המובילה בגיבוי נתונים עסקיים ואבטחתם בענן.
 
במסגרת זו טרהסייף משיקה מערכת משלוח מייל מאובטח לעסקים קטנים ובינוניים על גבי שירותי הענן
כחלק מהסיכונים הקיימים כיום בעולם הדיגיטלי, דואר אלקטרוני הופך כלי נגיש לזליגת מידע וחושף אגב כך חברות ועסקים לסיכונים משפטיים וכספיים. על מנת שארגונים יוכלו להתגבר על הסיכונים הכרוכים בשליחת חומר רגיש דרך דואר אלקטרוני, חברת  TerraSafe משיקה את מערכת  InfoBay Cloud
המערכת תאפשר לעסקים קטנים ובינוניים לשלוח דואר אלקטרוני מאובטח על גבי שירותי הענן של TerraSafe.  כלומר, בתי העסק לא יזדקקו ברכישת שרת ייעודי לשליחה מאובטחת. כל שיידרש מבית העסק הוא להירשם לשירות של חברת  TerraSafe ולהתחיל ליהנות משליחה בטוחה ומוצפנת. המערכת מספקת לעסקים אישורי מסירה, דבר הנצרך כיום בכל ארגון. השירות החדש מותאם לשימוש משרדי עורכי-דין, רואי חשבון, יועצי מס, סוכני ביטוח וכל משרד המעוניין לשלוח דואר אלקטרוני בצורה מאובטחת, לקבל אישורי מסירה ולהיות בשליטה מלאה על קבלה וקריאה של הדואר האלקטרוני. שיתוף הפעולה בין חברת  Comtec לחברת  TerraSafe בא במטרה לאפשר לעסקים קטנים ובינוניים את סטנדרטי האבטחה המתקדמים שאותם מספקת כיום חברת  Comtec לחברות ענק. 
לפרטים: טל' www.terrasafe.co.il  ,03-5744495