טרהסייף פותחת חברת בת בארצות הברית

יום ו', 30 במאי 2014

טרהסייף פותחת חברת בת בארה"ב

על בסיס הידע שפותח ומופעל על ידי חברת טרהסייף במתן פתרון כולל לגיבוי ואחסון מידע ונתונים, מרחיבה החברה את פעילותה הבינלאומית.

עופר לידסקי, מייסד ומנכ"ל החברה, מציין כי החברה איתרה גוף מוביל בארה"ב בתחום שמירה ואחזור נתונים (Data Recovery) שלו בסיס לקוחות קיים רחב, וכוח ידע ושירות המשלימים את שירותי טרהסייף. יצוין כי טרהסייף כבר משתמשת בשרתים בארה"ב לגיבוי המנוהל על ידה עבור לקוחותיה.

בתחום הפעילות הבינלאומית, מתקיימים מגעים עם חברה הודית לשיתוף פעולה בתחום פיתוח ושיווק פתרונות תוכנה (חנות וירטואלית) ייחודיים מבית טרהסייף.

לידסקי מציין בשיחה עם SoftNews   כי כיום  נוכח "התפוצצות המידע" יחד עם הסיכונים הגוברים למתקפות סייבר  בעסקים יש צורך לבצע גיבוי למחשב באופן יומי, על בסיס קבוע, על מנת לא לאבד מידע חשוב. כמו-כן, בעסק יש צורך לדאוג שהמידע העסקי החשוב שמתעדכן כל הזמן, יהיהמגובה לאתר נוסף. כל זאת על מנת לוודא כי תהיה המשכיות עסקית למרות אסונות שוניםהעלולים לקרות

כיום כמעט כל המידע הפרטי והעסקי שלנו נשמר בצורה דיגיטלית על גבי מחשבים שונים. כל אחד יודע כי יש צורך אמיתי לבצע גיבוי למחשבים הקיימים בבית העסק או בבית. כל מי שחווה אובדן מידע מסוג כלשהו יודע כי תמיד כדאי לגבות את המחשב ולדאוג כי המידע מגובה מפני שאובדן מידע כרוך, בדרך כלל, בעלויות גבוהות ועוגמת נפש קשה.

כתוצאה מהצורך הגדל בגיבוי המחשבים התפתחו טכנולוגיות שונות על מנת לתת פתרונות גיבוי שונים. ישנם פתרונות שונים ומגוונים הנתונים פתרון גיבוי למחשב בצורות שונות ולמטרות שונות. וטרהסייף מובילה בתחומים אלה.