יבמ מתחזקת בעננים

יום ג', 9 ביולי 2013

יבמ רוצה לתפוס מנהיגות  בענן. 


יבמ השלימה את עסקת הרכישה של חברת SoftLayer Technologies, המפתחת כלי תשתית לסביבת ענן מחשוב פרטי. החברה הנרכשת שמרכזה בדאלאס, טקסס, הייתה עד עתה בבעלות פרטית, ומחיר הרכישה לא פורסם. הודעה ראשונה על העסקה פורסמה לפני כחודש.

עם השלמת העסקה, מצטרפת SoftLayer  לחטיבה חדשה לשירותי ענן המחשוב שתפעל במסגרת יבמ, המשלבת את כלי התשתית שלה עם סביבת הענן החכם של יבמ. החטיבה החדשה תציע מגוון רחב של כלים ללקוחות יבמ וללקוחות SoftLayer, כמו גם למפתחי תוכנה, שותפים עסקיים ומגוון ערוצי הפצה.

SoftLayerתאפשר ליבמ להציע, לראשונה בתעשייה, שילוב בין האבטחה, הפרטיות והאמינות האופייניים לסביבת ענן פרטי - יחד עם היתרונות הכלכליים ומהירות הביצוע בסביבת ענן ציבורי. SoftLayerמציעהטכנולוגיהפורצתדרךלהפעלהמהירהשלענןמחשובבחברותשנולדובעולםהאינטרנט, גופיממשלוחברותענק.

העסקה הנוכחית מצטרפת אל יותר מתריסר רכישות אותן ביצעה יבמ בתחום הענן מאז 2007, במגמה להאיץ את מיזמי הענן שלה. הכנסות יבמ בשוק ענן המחשוב זינקו אשתקד ב- 80%, והיא צופה כי כבר ב- 2015 יסתכמו הכנסותיה בתחום הזה בלמעלה משבעה מיליארד דולר.

יבמ מציעה יותר ממאה פתרונות תוכנה כשירות (SaaS) המסייעים בתחומי השיווק, הרכש, המסחר האלקטרוני, שירות לקוחות, ניהול משאבי אנוש, ניהול עירוני ותחומים נוספים -  ומאפשרים לאנשי המקצוע לקבל החלטות טובות יותר ולשרת טוב יותר את לקוחותיהם. פעילות יבמ בסביבת הענן מתבצעת במסגרת תקני ענן פתוחים, לאחר שהודיעה על מחויבות מוחלטת לתמיכה בכלים האלה ולביסוס פעילותה עליהם.

_______________________________________________________________