יריד סלולרי מסחרי בגני התערוכה

יום ג', 28 באפריל 2015

                                                                                                                                                              

יריד המובייל הגדול בישראל, Mobile 2015, שמטרתו מסחרית מתקיים זו השנה השנייה והפעם פותח את שעריו גם לקהל הרחב. היריד, שצפוי להשתרע על כמה דונמים בגני התערוכה ולהיות הגדול והמרשים ביותר שנראה אי פעם בישראל, יקיף את כל עולמות הסלולר, ובכלל זה מכשירים, מוצרים נלווים, גאדג'טים, כיסויים, מטענים, אביזרי מובייל לרכב, רמקולים ואוזניות, מוצרי בלוטות' ועוד. את היריד מקיימת חברת Mobilinks, שמתמחה בעולם הסלולר.

ביריד יציגו עשרות חברות ובכלל זה היבואנים הרשמיים, שחלקם אף ישיקו ויחשפו מוצרים חדשים. בין היתר, חברת סאני, היבואנית הרשמית של סמסונג, תציג את קולקציית מכשירי הגלקסי ובראשם מכשירי ה-Galaxy S6 וה-Galaxy S6 Edge, שהושקו בארץ באפריל ותציע מבצעים מיוחדים לבאי היריד. חברת אלפא טלקום, יבואנית מוצרי וואווי (Huawei), ענקית התקשורת והסלולר הסינית,  בחשיפה בלעדית תציג לראשונה את  דגם ה-P8, המכשיר החדש שהושק לאחרונה בלונדון. החברה תציג בתערוכה את היישומים והטכנולוגיות הייחודיות של המכשיר.

חברת BLU  האמריקנית תשיק ביריד דגמי סמארטפונים חדשים, וצפו להפתעות גםמ-Amoi, שתשיק ביריד סלולרי חדש במחיר האמור לפתות.

חובבים ומכורים, צעירים ומבוגרים, קניינים גדולים וכל מי שמעוניין לצפות בחידושים האחרונים בתחום – צפוי למצוא תחת קורת גג אחת אלפי מוצרים שקשורים למכשירים שהפכו בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו. עבור הקהל הרחב וכן עבור קהל מקצועי, מדובר בהזדמנות ראשונה מסוגה להיחשף כבר היום למוצרים וחידושים שצפויים להגיע לשוק בשנה הקרובה.

היריד יתקיים השנה במשך יומיים, ב-10-11 ביוני בין השעות 12:00-22:00, במרכז הירידים בתל אביב. עלות כרטיס יקרה 75 שקל  אך הנחה תינתן לקבוצות וברכישה מוקדמת.