ישום מערכת לניהול המרכז הלוגיסטי בחברת טעמן

יום ד', 2 בספטמבר 2015

חברת מטריקס השלימה פרוייקט ליישום והטמעת מערכת לניהול מרכזים לוגיסטיים WMS SCExpert  בחברת טעמן. המערכת הלוגיסטית WMS-Warehouse Management System אחראית על ניהול המחסנים וניהול הלוגיסטיקה במרכז הלוגיסטי של טעמן ובמחסן העורפי של החברה באזור התעשייה מישור אדומים. המערכת שהוטמעה מחליפה את מערכת WMS  של חברת מנטיס.

היקף הפרוייקט כולו מוערך בכ- 300,000 שקל.

טעמן, הינה חברת מזון ישראלית המייצרת ומייבאת מבחר  מוצרי מזון.

המרכז הלוגיסטי של החברה שוכן באזור התעשייה מישור אדומים ומחסני החברה המשתרעים על 7,000 מ"ר, משנעים מידי יום צי ענק של משאיות הנעות בכל רחבי הארץ. טעמן מייצאת את מוצריה לכ-30 מדינות ברחבי העולם.

מערכת ה- WMS  מבצעת ניהול מלא של כלל תהליכי העבודה במרכז הלוגיסטי של טעמן ובכלל זה: ניהול המלאים והפריטים על פי הכללים המאפיינים את ענף המזון, הפצת הסחורה ללמעלה מ- 1,000 לקוחות החברה בהתאם לפרמטרים ואסטרטגיות המתאימות לפעילות העסקית והלוגיסטית של טעמן. 

לדברי ידידיה בומש, סמנכ"ל טעמן, "ניהול מרכז ההפצה של החברה נחשב למורכב במיוחד בשל השילוב בין המערכות הרבות ששילבנו במרכז הלוגיסטי (מרלו"ג) החדש, וכן בשל האינטגרציה והצורך ברענונים, בין המרלוג החדש לישן, באמצעות המסוע, שגם הוא מנוהל ב- WMS. "יישום המערכת יאפשר לנו להתייעל באופן משמעותי, ישפר את  רמת השירות ויאפשר ניהול ובקרה טובים יותר של המלאי במרכז הלוגיסטי".