ישראל כמדינת נושא בפורום תערוכת האלקטרוניקה הגדולה באירופה

יום ו', 22 במאי 2015
מאת  חמדת שגיא , נספחת כלכלית- ברלין
 
 
ביוזמת הנספחות המסחרית בברלין ובשיתוף עם תערוכת IFA, תצוין ישראל כמדינת הנושא ב- IFA TecWatch.
לצד ההכרה והחשיבות המיוחסת לישראל כמעצמה טכנולוגית וחדשנית, היוזמה היא גם חלק מסדרת האירועים המיוחדים שבמסגרת שנה זו, היא שנת היובל ליחסים הדיפלומטיים בין גרמניה וישראל.
 
למי שלא מכיר, תערוכת IFA תתקיים בברלין בין התאריכים 4-9 בספטמבר והיא תערוכת האלקטרוניקה (consumer electronics) הוותיקה והמובילה באירופה המושכת אליה אלפי מבקרים מכל העולם. מדי שנה, חברות כגון אפל, סמסונג, LG ועוד, מציגות בה את הטרנדים והגדג'טים הכי מדוברים בעולם הטכנולוגיה. האירועים השונים במסגרת התערוכה מושכים תשומת לב תקשורתית גדולה במיוחד.
 
מדינת הנושא לשנת 2015, ישראל, תוצג באזור מיוחד – IFA TecWatch. אזור זה מיועד לטובת הצגת רעיונות ויוזמות חדשות, והוא מושך אליו חברות עסקיות גדולות ומשקיעים, לצד סטרטאפים צעירים ומבטיחים.
הפורום המיוחד מאפשר לחברות המשתתפות בו להציג בביתן מרכזי את מוצריהן ולצד זאת, לקבל במה משמעותית להציג את פתרונותיהן במסגרת הפאנלים והאירועים הרבים שסביב לפורום. למעשה, TecWatch נועדה על מנת לסייע ליזמות חדשנית לפרוץ קדימה ומאפשרת לה להתחבר לשחקני התעשייה הגדולים ולייצר קשרים עסקיים איכותיים.
 
מספר התחומים בהם עוסקת התערוכה הוא רחב למדי וכולל בין היתר:
 
פתרונות טכנולוגיים וסטנדרטים חדשים בעולם התקשורת החכמה
אבטחת מידע
קיימות , ניידות והתייעלות אנרגטית
הדפסות תלת מימד
אפליקציות ומכשירי לבוש לטובת כושר ובריאות, ועוד…
 
החבילה המיוחדת לחברות ישראליות כוללת עלות מוזלת במיוחד להקמת סטנד בביתן, כולל כל הציוד הנלווה, חשיפה תקשורתית נרחבת בכל אירועי הקידום של התערוכה ובפורומים רבים במהלכה, שני כרטיסי מציגים ועוד.
 
בנוסף, כחלק מהחבילה הייחודית, יקבלו משתתפים ישראלים הזדמנות להציג במסגרת פאנל ישראלי מיוחד שיפתח את אירועי TecWatch, ואשר יאורגן על ידי הנספחות המסחרית בברלין.
 
חברות המעוניינות להשתתף בפורום מוזמנות להירשם כאן ולקבל הזדמנות חד פעמית להזניק את המוצר שלהן.
 
לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם רוברט פריבה מצוות הנספחות המסחרית בברלין במייל Robert.Friebe@israeltrade.gov.il או בטלפון 0049-30-20644915