גרופון בחרה ב-NetSuite כמערכת ה-ERP

יום ה', 14 ביולי 2011

 NetSuite, ספקית  בתעשייה של מערכי תוכנה פיננסית/ERP מבוססי ענן מבית היוצר של לארי אליסון, הודיעה בהכרזה עולמית לתקשורת, כי גרופון (Groupon), הפעילה  במסחר מקומי הטמיעה את מערכת  NetSuite.

ברבעון הראשון של השנה הגיעו הכנסות גרופון ל- 645 מיליון דולר, עם שעורי צמיחה גבוהים יותר לעומת ענקיות אינטרנט אחרות בשנה השנייה של פעילותן, וההטמעה של NetSuite נועדה להעצים את התרחבותה העסקית המהירה של גרופון בשווקי מפתח בינלאומיים.

גרופון עלתה לאוויר עםNetSuite  בחמישה שווקים בינלאומיים בתוך שישה שבועות בלבד. בתוך שלושה חודשים צפויה המערכת לעלות לאוויר ב- 26 שווקים בינלאומיים, כולל ישראל, תוך החלפת מאות גיליונות אלקטרוניים עם מערכת ERP  יחידה בענן. זאת על מנת להשיג קונסולידציה פיננסית גלובלית וניהול בזמן אמת, כמו גם לתמוך בניהול רב-מטבעי, תאימות למיסוי מקומי, דיווח וניתוח.

 דוד אלוש, מנהל פעילות NetSuite   בישראל, אומר כי עם NetSuite , יכולה גרופון להריץ ביעילות ותוך חסכון כספי תהליכים עסקיים מרכזיים בשווקים הבינלאומיים של אוסטרליה, ניו זילנד, תאילנד, דרום קוריאה והולנד, והיא משיקה במהירות את יתר המדינות ברשת הגלובלית הרחבה של גרופון. עד סוף השנה מצפה גרופון להשלים את הטמעת  המערכת ב- 46 מדינות בעולם.