לוקהיד מרטין זכתה בחוזה למתן שירותי IT לחיל האוויר האמריקני

יום ב', 1 ביולי 2013

לוקהיד מרטין זכתה בחוזה למתן שירותי ITותקשורת עבור חיל האוויר האמריקני בוושינגטון בהיקף של 320 מיליון דולר

לוקהיד מרטין זכתה בחוזה למתן שירותי ITותקשורת עבור חיל האוויר האמריקני במחוז וושינגטון הכולל אספקת אמינות תקשורתית משופרת, שרידות, יכולות מידע ותמיכה בהיקף של כ-320 מיליון דולר. במסגרת החוזה החדש, שנחתם למשך שנה אחת וכולל אופציה לתשע שנים, תנהל לוקהיד מרטין את רשת מרכז הפיקוד, אשר תומכת ברשת תקשורת טכנולוגיות המידע של איזור הבירה הלאומית של חיל האוויר.

הרשת נמצאת בשימוש בקרב כל עובדי חיל האוויר באיזור וושינגטון הבירה - לרבות הפנטגון, ובסיסי חיל האויר אנדרוז ואנקוסטיה-בולינג. השירותים יכללו תמיכה במחשבים שולחניים, יישומים ארגוניים, תוכניות, שירותי פרויקטים והנדסה ותמיכה במרכז הפיקוד הצבאי הלאומי (NMCC).

בנוסף להאחדת האתרים, תיצור לוקהיד מרטין סביבת מיחשוב שיתופי (SCE) - מעבר של פלטפורמות ארגוניות על פני תשתית מאוחדת של אחסון, מחשבים, רשתות וסביבת וירטואליזציה - ותקים סביבת מיחשוב וירטואלית. פרויקט ה-SCEשואף להגשים את החזון של קבוצת התקשורת ה-844 של חיל האוויר: ריכוזיות, מיטוב ואספקת מצוינות.

סביבת המיחשוב השיתופי החדשה תספק את סביבת השרתים הווירטואליים של הדור הבא, אשר תאפשר לבצע האחדה של מאות שרתי רשתות, אשר פועלים כיום באין-ספור מיקומים ברחבי איזור בירת ארה"ב. ההאחדה של מרכזי הנתונים היא יוזמה מרכזית של מחלקת ההגנה, שמטרתה למקסם משאבים, להגביר את יעילות עומסי העבודה ולהפחית את עלויות התפעול.

 לוקהיד מרטין  היא חברה גלובלית מגוונת ביותר, העוסקת במחקר, תכנון, פיתוח, ייצור, שילוב ותמיכה של מערכות, מוצרים ושירותים בטכנולוגיה עילית. החברה מעסיקה כ-118,000 עובדים ברחבי העולם, והיקף המכירות שלה בשנת 2012 עמד על כ-47.2 מיליארד דולר.

ללוקהיד מרטין יש נציגות בישראל, ולה מערכת ענפה ורבת-שנים של שיתופי פעולה עם תעשיות היי-טק והתעשייה הביטחונית בארץ.