לימור רוזיליו מונתה למנהלת פעילות הכנסים של ג'ון ברייס

יום א', 7 באוגוסט 2011

לימור רוזיליו, 39, מונתה למנהלת פעילות הכנסים והסמינרים המקצועיים של ג'ון ברייס הדרכה.

במסגרת תפקידה החדש אחראית רוזיליו על הובלה, ייזום וניהול סמינרים, כנסים וארועים של ג'ון ברייס הדרכה, לרבות ניהול שיווקי ומקצועי שלהם, ניהול לוגיסטי ועוד. בנוסף, תנהל רוזיליו את הקשר עם השותפים העסקיים וספקי הטכנולוגיה הבינלאומיים בפעילות הכנסים של ג'ון ברייס הדרכה.

רוזיליו עובדת מזה 12 שנים בג'ון ברייס הדרכה. בתפקידיה הקודמים שימשה כמנהלת מכירות לארגונים אסטרטגיים וכמנהלת הסניף הירושלמי של ג'ון ברייס.

אודות ג'ון ברייס הדרכה והטמעה

ג'ון ברייס הדרכה, חטיבת ההדרכה וההטמעה של מטריקס, הינה חברת הדרכה המובילה בישראל ובאירופה  בתחום הדרכת המחשוב וטכנולוגיית המידע  ובתחום הדרכת מיומנויות הניהול, השרות והמכירות. ג'ון ברייס הדרכה היא מרכז הדרכה מורשה (לעיתים בבלעדיות) של רוב חברות התוכנה והחומרה המובילות בשוק דוגמת Oracle,  Microsoft , IBM ,HP ,Checkpoint, Redhat, BMC ועוד. לג'ון ברייס הדרכה פעילות ומרכזי הדרכה באירופה ובמזרח הרחוק.

ג'ון ברייס הדרכה, דורגה השנה במקום הראשון בסקר שערך מכון גיאוקרטוגרפיה עבור"המבחן של המדינה" בקטגורית "בית ספר ללימודי מחשבים. "המבחן של המדינה" הוא מבחן הכדאיות והאיכות הגדול והאמין ביותר בישראל המתקיים השנה בפעם השלוש עשרה על ידי מכון גיאוקרטוגרפיה בראשותם של פרופ' אבי דגני וד"ר רינה דגני.

ג'ון ברייס הדרכה והטמעה בע"מ, מכללת הי-טק הדרכה טכנולוגית בע"מ ומכללות הי-טק, מדיאטק (2002) בע"מ,  הנן בבעלות  מלאה של מטריקס  אי.טי בע"מ והן  חלק  ממטריקס.

www.johnbryce.co.il.