בית חכם בתערוכת MWC 2017

יום א', 26 בפברואר 2017

 

Essence (אסנס) היא חברה ישראלית המפתחת ומייצרת פתרונות חדשניים לניהול הבית בשלושה מישורים; ביטחון, בית חכם ועצמאות לבני הגיל השלישי. זאת באמצעות היכולות הטמונות בתחום החדשני והמסעיר: "האינטרנט של הדברים" שבו גם מערכות ביתיות יכולות להתחבר לאינטרנט וזו לזו.
MWC 2017, או Mobile World Congress 2017 בשמה המלא היא תערוכת המכשירים הניידים הגדולה בעולם, והשנה היא נערכת בברצלונה מיום 27 בפברואר עד ל -2 במארס.
 
במסגרת תערוכתMWC 2017  החברה תציע שתי חבילות פתרונות, שיאפשרו  לספק ללקוחותיהן מגוון שירותים בתחומי הבית החכם והגיל השלישי. החברה מכוונת את המערכות לספקי שירותי סלולר, כמשלימות להצעות שלהן ללקוחות. Mobile World Congress היא האיסוף הגדול בעולם עבור התעשייה הניידת, שארגן GSMA וכולא אותו ברצלונה הון הסלולר העולמי, 27 בפברואר - 2 במרץ 2017
 
עבור מבוגרים שחיים לבד בבית, פיתחה אסנס, מערכת חיישנים המנתחת את הרגליו של הקשיש ומנטרת חריגות מיוחדות הדורשות התייחסות. למשל, אם כל יום עד 09:00 בבוקר, נכנס לחדר השירותים אך הבוקר הוא לא עשה זאת- המערכת מדווחת  לבני המשפחה. למערכת המוצרים החכמים מעניקים פתרונות למקרים בהם לא היה פתרון קודם, לדוגמא במקרים בהם אין יכולת להגיע ללחצן המצוקה. 

 

כשמדובר בניהול הבית החכם, לקוחות הקצה שירכשו מהספקים את החבילה יוכלו לנהל את בתיהם המקושרים לרשת, מכל מקום, בכל זמן, מכל מסך – ובזמן אמת. בין השירותים מהם ניתן יהיה ליהנות: מערכות ניהול ביתיות אינטראקטיביות, למטרות בטיחות (חיישני עשן ודליפת מים), בטחון אישי (אזעקה) ולניהול מגוון מערכות חשמל ואנרגיה) – והכל באמצעות אפליקציה דרך המובייל.
 
 

אסנס היא חברה בבעלות פרטית,עם נוכחות גלובלית אשר בחרה בישראל כמרכז הפיתוח, העיצוב והיצור הראשי שלה. היא מעסיקה כ-600 עובדים, מכרה מעל 15 מליון מוצרים ונוכחות במעל מיליון בתים ברחבי העולם. אסנס משחקת במגרש חדש לחלוטין , היא אית החלוצות בתחומה. הפתרונות שהיא מספקת הם חדשניים מכל בחינה – רעיונית וטכנולוגית, הם מצילי חיים ומאפשרים  עצמאות לבני הגיל השלישי.