מבטיחים ניתוח תשתיות מחשוב ליתר חסכון

יום א', 1 בינואר 2012

שנת 2012 מתחילה עם חששות למיתון, וככול הנראה תקציבי המחשוב יוקפאו ו/או יופחתו בצורה משמעותית, מה שישפיע על מנהלי המחשוב לתפקד בצורה זהירה, לשם כך הם יצטרכו לפעול ביעילות ובחיסכון מקסימלי. נוסף לכך כבר קיימת מגמה ברורה לכך שהארגון מצפה מארגון ה- IT להתנהג ככול יחידה עסקית בארגון, זאת אומרת לדעת כיצד לרתום את משאבי היחידה לכל היחידות העסקיות בארגון ולעזור בצמיחה העסקית.

לדברי הנהלת חברת  IT Analyzer תעזור  התוכנה שהם מציעים להצלחת מחלקות המחשוב לעבור את השנים הבאות בצורה יעילה ובמינימום השקעות, בזכות האפשרות של החזר משאבי מחשוב באופן מידי. ROIY - Return of Investment on Yesterday

לדבריהם, פתרון IT Analyzer מצליח לתת מענה למורכבות ולמסורבלות של תפעול תשתיות מחשוב.
הייחודיות במערכת הינה באופן איסוף המידע העצמאי המקיף של מערך התשתיות, שילובו בתוך מנוע החלטות (Patent-Pending) המצליב מידע מכל המערכות שהפתרון דוגם, כגון: שרתים, אחסון, סביבת הפבריק SAN והגיבוי חומרה ותוכנה.

המערכת מבצעת ניתוח רב-ממדי ורב-מערכתי של מידע הנאסף באופן אוטומטי אודות משאבי תשתיות המחשוב, מנתחת את יעילות ניצולם של המשאבים ומציגה את המגמות המתפתחות לאורך זמן. הניתוח האנליטי האינטגרטיבי  נמשך  עשרות בודדות של דקות ריצה ומסייע בניהול נכסי ה-IT  וביישום גישת IT-as-a-Business. התוצאה הסופית הינה הצגת מידע רלוונטי אודות מערך תשתיות המחשוב שיעזרו ביכולת לממש יעילות תפעולית, יעילות ניהולית וחסכון בעלויות רכש ותחזוקה.

נוסף לכךהפתרון מאפשר תקשורת יעילה בין המנמ"ר, מנהל התשתיות וצוותה -IT על גבי פלטפורמה אחת  כאשר המערכת מרכזת נתונים מכלל מערךתשתיות ה-IT הארגוני.