מוטורולה סולושנס משדרגת רשתות לשירותי חירום

יום ה', 4 באוגוסט 2011

 

חברת מוטורולה סולושנס  טוענת לשיפור של עד 60% בצריכת הזרם, בדור חדש של מערכות TETRA לתקשורת למשימות קריטיות, המיועדות לשירותי חירום ומערכות ביטחון הציבור.

מהדורת התוכנה החדשה Dimetra SR 8.0 לרשתות TETRAמספקת ביצועים משופרים במארז קטן וקומפקטי, המסייע ללקוחות להתמודד עם התקנות בסביבה צפופה כמו גם לשפר את רמת היתירות וקיבולת המערכות, תוך צמצום עלויות ותמיכה נוחה בשדרוגים ובתחזוקה.

מערכת Dimetra מספקת גישה פשוטה, במהירות גבוהה, לנתונים, ברמה גבוהה של אבטחה, בקיבולת גמישה, ובכיסוי רחב. מהדורת התוכנה החדשה היא הראשונה הכוללת אפשרות להתקשר גם לרשתות שאינן רשתות TETRA, ובכלל זה אל רשתות העומדות בתקני LTE– דור העתיד של התקשורת הסלולארית. כך, יוכלו גופי ביטחון ושירותי חירום דוגמת המשטרה, מכבי האש ושירותי החירום הרפואיים ליהנות מפתרון תקשורת מקיף הערוך לתמיכה ברשתות עתידיות ובהתפתחויות בסביבת TETRA. תכונה זו תבטיח התפתחות לטווח ארוך של תשתיות TETRA, תוך מתן מענה לדרישות המיוחדות של כל גוף משתמש, ייעול התפעול ואופטימיזציה של השקעות ההון בתשתיות התקשורת.

תוכנת Dimetra SR 8.0 מאפשרת להקים רשתות TETRAבעלות רמות גבוהות יותר של עמידות ויתירות, לתמיכה ביישומי קול ונתונים. המערכת נשענת על יכולות מתקדמות של פלטפורמת שרת ושליטה מרכזית – המאפשרת צמצום משמעותי בעלויות הרחבת הפעילות העתידית. החיסכון הזה הוא תוצאה של קיצוץ בצריכת הזרם בשיעורים של עד 60%, וקיצוץ של עד 30% בשטח הרצפה הנדרש למתקני חדרי המתגים בהשוואה לדורות הקודמים של המערכת.