מטוטלת אינטל - הפעם קולטת

יום ב', 18 ביולי 2016

מטוטלת אינטל משפיעה גם על  השלוחות שלה בארץ.

שנה לא קלה עברה על ענקית השבבים אינטל שיצאה בגל פיטורים ענקי, שלא פסח גם על ישראל. אבל לצד קיצוצי משרות של עשרות אלפי עובדים, החברה טענה במקביל שהיא תמשיך לגייס עובדים במספר תחומים חדשים.

עתה מוסרת החברה על כוונתה לגייס כחמישים עובדים חדשים לחטיבת הספורט הדיגיטלי שלה.

העובדים יגויסו למרכז המו"פ של חטיבת FreeD, שהוקמה בעקבות רכישת חברת Replay  אשתקד תמורת 175 מיליון דולר. החטיבה מעסיקה כיום כתשעים עובדים במשרדים הישנים של Replay  ברמת החייל, אבל כחלק מהרה-ארגון של אינטל בישראל העובדים הקיימים והחדשים צפויים לעבור כולם למטה החדש של אינטל ישראל בפתח תקווה, שירכז את עובדי אינטל מכל אזור המרכז.

העיתון כלכליסט מסביר כי החטיבה עוסקת כיום בפיתוח של טכנולוגיה הקרויה 360 Replay, המאפשרת לצלם ולשדר אירועי ספורט ממספר רב של מצלמות באיכות גבוהה ובזוויות שונות. מערך המצלמות מפיק סצינה תלת-ממדית, ומאפשר לצופים לבחון הילוכים חוזרים מכל זווית צילום אפשרית. כמה וכמה מהליגות הגדולות בעולם כבר עושות שימוש בטכנולוגיה, ומשחקי הסופרבול והאולסטאר NBAהאחרונים עשו שימוש בטכנולוגייה של חברת Replayלשעבר.

"אנחנו מחפשים בשלב ראשון בעיקר עובדים בעלי מומחיות בתחום ה-computer visionו-image processing  בעלי השכלה רלוונטית בתחום ההנדסה ומדעי מחשב ואלגוריתמאים", הסביר מנכ"ל החברה, אורן יוגב.

"אנחנו מחפשים עובדים בעלי תואר שמתחילים את דרכם המקצועית כמו גם מהנדסים מנוסים. זאת על בסיס הערכה כי צפויים לנו פרויקטים גדולים נוספים".

 

 

ריפליי מקווה לגייס עובדים לקבוצה האחראית על פיתוח המערכת, וכל עובדים שיעזרו להטמעת המערכת אצל לקוחות הקצה. בשלב זה החברה מתמקדת בתחום אירועי הספורט, אך בהמשך צפויה לקחת את הטכנולוגיה גם לעולמות תוכן נוספים.