ספקית הדואר הסינית U-Mail מטמיעה שירותי אבטחה של סיירן

יום ג', 21 בינואר 2014

 

 

 

סיירן (Cyren), לשעבר קומטאץ' (נסד"ק: CTCH), הודיעה כי U-Mail, מספקיות הדוא"ל הגדולות בסין, תשתף עמה פעולה באספקת אבטחה חזקה למשתמשים מפני ספאם וירוסים, רוגלות, נוזקות והתקפות האקרים.

חברת U-Mailהינה אחת משורה של ספקיות אינטרנט מובילות שהצטרפו לאחרונה לשורת החברות המשתמשות בשירותים של סיירן בכדי להגן על עסקיהם ועסקי לקוחותיהם.

"הגנת הלקוחות מפני ספאם ווירוסים ומתן אפשרות ליהנות משירות דוא"ל מאובטח ויעיל הינם קריטיים כדי לרכוש את אמון הלקוחות", אמר ג'יה דונג, מנהל הטכנולוגיה הראשי של U-Mail.

"עם טכנולוגיית RPD של סיירן, הרשומה כפטנט ושירותים אחרים שלה המשולבים במודול האנטי-ספאם של U-Mail, אנו עדים לשיפור משמעותי בביצועים של שירות הדוא"ל שלנו. השירות כבר זכה באמונם של הרבה עסקים בינוניים וגדולים משום שהוא מספק אבטחה רבת עוצמה לדואר האלקטרוני שלהם. אנו מרוצים מאוד משיתוף הפעולה עם סיירן, ספקית מובילה של שירותי אבטחה".

"לאורך המגעים עם U-Mailהיה ברור שהם מחפשים אבטחת דוא"ל אמינה עבור לקוחותיהם", אמר ברט ווילסון, סגן נשיא למוצרים בסיירן. "האינטגרציה של השירות מבוסס הענן של סיירן עם מערכת הדוא"ל של U-Mail מאפשרת להם לחסום איומים שונים בכל שפה או פורמט, לרבות ספאם, וירוסים, גניבות זהות, רוגלות, תוכנות זדוניות ומתקפות האקרים. עם שיעור זיהוי שגוי קרוב לאפס, סיירן מספקת למספר גדל והולך של ארגונים בסין מוצר אבטחה למייל שהינו מתקדם ביותר ועם זאת פשוט לשימוש".