עוד סניף למטריקס לפיתוח ובדיקות באוקראינה

יום ג', 9 באוגוסט 2011

 

מטריקס גלובל, חטיבת האופשור של מטריקס, מרחיבה בימים אלו את פעילותה הבינ"ל והקימה סניף חדש באוקראינה, המצטרף לסניפי החברה בבולגריה ומקדוניה. מטרות המרכז החדש הן להגדיל ולהנגיש את יכולות החברה והפתרונות המוצעים ללקוחות, לקהל היעד של חברות בישראל תוך כדי התמקדות בשירותי פיתוח ובדיקות לתחום המובייל.

המרכז החדש הוקם בדנייפרופטרובסק, אחת הערים הגדולות באוקראינה, בה מצאה מטריקס גלובל את השילוב האופטימאלי בין שורה ארוכה של  מועמדים לעבודה מתאימים לבין מיקום נוח ועלויות אטרקטיביות. השוק האוקראיני מתאפיין בהיצע גדול של אנשי מקצוע בתחומי ה-ITוחברות רבות השוקלות להעביר את שלבי הפיתוח והבדיקה למזרח אירופה מוצאות אותו מתאים לצרכיהן.

בועז ענבל, מנהל פעילות מטריקס גלובל במזרח אירופה רואה בהקמת הסניף האוקראיני צעד חשוב למטריקס גלובל. "ישנם יתרונות רבים בהיצע שלנו מאוקראינה לחברות ישראליות. השוק האוקראיני מהווה מרכז עולמי לחברות אופשור ויש בו מספר רב של אנשי מקצוע בתחומי ה-IT. מעבר לכך, העלויות נמוכות ואיכות האנשים גבוהה מאוד". 

במסגרת פעילותה הבינ"ל, עובדת מטריקס גלובל עם מספר חברות בתחומי המובייל, העובדות על פיתוחים מבוססי J2ME, אנדרואיד, , i-phoneוכן מספר חברות הזנק העוסקות בפיתוח ב- web, .NET PH  ועוד. החברה החלה את פעילותה הבינ"ל בבולגריה ומקדוניה ב-2007 וכיום היא מעסיקה כ-150 עובדים במזרח אירופה ומעורבת בעשרות פרוייקטים שונים.