מטריקס זכתה במכרז לתפעול הממלת, ל-7 שנים

יום ג', 21 בינואר 2014

 

חטיבת הביטחון של מטריקס זכתה במכרז לתפעול הממל"ת (מרכז המבצעים לאבטחת תעופה), ל-7 השנים הקרובות, בהיקף כספי הנאמד בלמעלה מ- 10 מיליון שקל, החל ב- 1 לינואר, 2014. 

מרכז המבצעים לאבטחת תעופה (הממל"ת), הוקם באפריל 2007, באגף הביטחון של משרד התחבורה ומטרתו לרכז את הטיפול הביטחוני בבקשות לכניסה למרחב האוירי של מדינת ישראל ואבטחה של שירותי תחבורה. בין תפקידיו של הממל"ת, ניתן למנות, מתן אישורי הגעה לכלל הטיסות המבקשות לנחות  בישראל, או המבקשות לחצות את מרחבה האווירי, טיפול באירועים תעופתיים ביטחוניים חריגים בזמן אמת וגיבוש תמונת מצב עבור גורמי הביטחון השונים.

מטריקס תפעלה את הממל"ת ב- 5 השניםהאחרונות כספקית משנה וכאמור מינואר 2014 הפכה לספק הראשי של הפרוייקט. צוות מיומן ומקצועי של 12 עובדי מטריקס מתפעל את מערכת הבקרה ואת הנוהל שהוכתב על ידי הממל"ת בפועל.

ירון רז, מנהל חטיבת הביטחון והייעוץ האסטרטגי במטריקס: "הזכייה במכרז לתפעול הממל"ת מצביעה על מגמת ההתרחבות של החטיבה שלנו בכל הנוגע לתפעול מוצבי שליטה בתחום הביטחוני והפרה-בטחוני. בחטיבת הביטחון של מטריקס הצטבר לאורך השנים ניסיון, ידע, מקצועיות וכח אדם איכותי ויחד כל המרכיבים האלו מתורגמים לניהול ולביצוע של פרוייקטים קריטיים ורחבי היקף, בצורה המקצועית ביותר."