מטריקס מובילה את שוק שירותי ה-IT השנה השמינית ברציפות

יום ה', 13 באוגוסט 2015

 

חברת המחקרIDC  פרסמה לאחרונה את הדירוג השנתי של ספקיות שירותי ה-IT   המובילות בישראל. על פי הנתונים העולים מן הדו"ח, חברת מטריקס מובילה את שוק ספקיות שירותי ה-ITבישראל לשנת 2014, עם נתח שוק של 21.3% והיקף הכנסות משירותים המסתכם בכ-494 מיליון דולר. מטריקס מדורגת בראש זו השנה השמינית ברציפות ומובילה את השוק בפער משמעותי.

לדברי, שירה רז מייזנר, מנהלת השיווק של מטריקס: "מטריקס ממשיכה לשמור על מעמדה כחברת שירותי ה-ITהמובילה בישראל, כפי שזה משתקף בדו"ח IDCובדירוגי חברות המחקר הנוספות המסקרות את השוק.  האסטרטגיה של מטריקס, המובילה אותה מאז היווסדה ומציעה גיוון ופיזור על פני תחומים ושירותים רבים מאפשרת לחברה לשמור על יציבות גבוהה ועל איתנות פיננסית".

כבכל שנה, גם ב-2014 השקענו לא מעט משאבים בזיהוי וניתוח צורכי השוק המשתנים והמגמות העתידיות, תוך התאמת כלים, שירותים ופתרונות המייצרים ערך עסקי וטכנולוגי ללקוחותינו. CloudZone, יחידת הענן של מטריקס, היא דוגמה טובה לכך: היחידה הוקמה כדי לספק לסטרטאפים, SMBולאנטרפרייז חבילת שירות מלאה הכוללת: ייעוץ, ארכיטקטורה של התשתיות ושירותים מנוהלים לענן. את אותו התהליך ביצענו השנה עם DataZone: יחידה אשר מספקת ללקוחות מטריקס פתרונות דאטה מתקדמים, בדגש על NoSQLו-Big Data. DataZoneתסייע ללקוחותיה להשתמש במשאבים הקיימים באופן פנימי בארגון, בהם חומרה, טכנולוגיות ואנשים, על מנת לממש באופן יעיל טכנולוגיות דאטה חדשות ולשפר את נגישותן.

"בנוסף, השנה השקנו את 8300 זרוע עסקית המתמחה באספקת פתרונות ושירותים טכנולוגיים ועסקיים לחברות סטארט אפ וטכנולוגיה ישראליות. 8300 נשענת על מומחיות החברה במגוון רחב של עולמות הטכנולוגיה והמחשוב, מציעה לסטארטאפים ולחברות טכנולוגיה שירותים ופתרונות מותאמים  לצורכיהם בכל שלב מרגע הקמתם, לרבות בגמישות העסקית הנדרשת, לוחות הזמנים המהירים לאספקת הפתרונות המותאמים לסטארט אפים בשלבי חיים שונים ורמת המקצועיות הנדרשת".