מיטווך משיקה בישראל את Microstrategy 10

יום ב', 29 בפברואר 2016

 חברת מיטווך, מפיצת מיקרוסטרטג'י בישראל, משיקה את Microstrategy 10. הגרסה החדשה משלבת במוצר תוכנה אחד, בין הצרכים השונים  הקיימים בארגונים ב-  Business Intelligence ארגוני ומובנה (Governed BI), לבין Data Discovery גמיש ומהיר.

"עד שנת 2018, מהפכת ה- Data Discovery וניהול הנתונים יניעו את מרבית הארגונים לכיוון ארכיטקטורות אנליטיות מרכזיות", כך מעריכה חברת המחקר הגלובלית גרטנר. החברה מעריכה כי מערכות Data Discovery  מנוהלות, מבוססות Hadoop, המספקות חיווי ויזואלי אינטואיטיבי וקל להבנה, יתמזגו לסט אחד של יכולות Data Discovery  מהדור הבא, כרכיבים של פלטפורמת BI ארגונית מודרנית.

"Microstrategy 10 הינה הראשונה המשלבת באופן מושלם במוצר תוכנה אחד, בין הצרכים השונים  הקיימים בארגונים ב-  Business Intelligence ארגוני ומובנה (Governed BI), לבין Data Discovery גמיש ומהיר", אומר טל נועם, מנהל חטיבת ה-  Data Warehouse & BIבחברת מיטווך. "בעוד ש- BI ארגוני מאופיין בצורך להפיק דוחות מתוזמנים למאות ולאלפי משתמשים תוך הקפדה על הרשאות ומידור הנתונים, ב- Data Discovery הדגש הוא על גמישות ועל Time to Analytics, החשוב כל כך בבואנו לבצע ניתוחי Data Discovery על מקור נתונים חדש.

"הפתרון החדש  חוסך מארגונים את המורכבות ביישום והטמעה של כלי תוכנה נפרדים, וקונסולידציה זו של צרכים מובילה מנסיוננו לחסכון כספי מהותי לארגונים". עוד מוסיף טל כי "יכולת נוספת מרשימה, שקיבלה משנה תוקף בגרסת Microstrategy 10, היא היכולת להפיק דוחות BI על מאסות של נתונים שמתעדכנים ב- Real Time, תכונה שימושית מאד בסוגים שונים של Dashboards תפעוליים, הן בחברות דוט.קום והן בארגונים מסורתיים."

בין היכולות החדשות שמופגנות ב-Microstrategy 10 הן יכולות משודרגות של-Self Service BI  , ניתוח מידע ישירות על Hadoop, סיפריות עיצובים גרפיים מרשימים ואנליטיקה מתקדמת, טכנולוגית In-Memory חדשנית  : Parallel Relational In Memory Engine – PRIME, יכולות אבטחת מידע ומידור מתקדמות, הזדהות ללא סיסמא ועוד.