מינויים בכירים בהיטק

יום א', 27 בינואר 2013

 

מנכ"ל טלדור מונה ליו"ר המועצה לטכנולוגיות המידע במכללת שנקר

 

אריה רימיני, מנכ"ל חברת המחשוב טלדור, מונה ליו"ר המועצה המייעצת של טכנולוגיות המידע בפקולטה להנדסה בשנקר.

במסגרת מינוי זה ירכז אריה רימיני את פעילות הוועדה המייעצת הכוללת חיזוק הקשר בין שנקר לתעשייה באמצעות התאמת תוכניות לימוד לצרכי, עריכת ימי עיון משותפים והקמת מרכזי מו"פ בשנקר עבור התעשייה.

אריה רימיני, 50, מכהן כמנכ"ל טלדור מאז שנת 2009. לפני כן שימש כסמנכ"ל קבוצת מערכות בטלדור. לפני הצטרפותו לטלדור שימש אריה רימיני כסמנכ"ל מערכות מידע בבזק בינלאומי ומילא שורה של תפקידי ניהול בכירים בקבוצת בזק ובאסם.

רימיני הוא סא"ל (מיל.) בוגר יחידת 8200 בצה"ל, ובעל תואר .B.Scבמדעי המחשב ובמנהל עסקים מאוניברסיטת צפון-קרוליינה.

פרופ' שמואל קניג, דיקן הפקולטה להנדסה במכללת שנקר מכהן בתפקידו מאז 2008,לפני כן עמד בראש המחלקה להנדסת פלסטיקה והמחלקה להנדסה כימית, יזם והקים את המועצות המייעצות ומקדם את הקמת מרכזי המו"פ התעשייתי בשנקר.

 

בל קיטאי סמנכל פיתוח  בג'טרו פלטפורמס

 

בל קיטאי, 35, מונתה לסמנכ"ל פיתוח ו- Deliveryבחברת ג'טרו פלטפורמס (Jetro Platforms), מקבוצת אומניטק.

ג'טרו פלטפורמס  פעילה בפתרונות וירטואליזציה, מחשוב מבוסס שרתים (SBC)ואבטחת גלישה ארגונית באינטרנט (JSB).

במסגרת תפקידה תהיה בל קיטאי אחראית על  ניהול הפיתוח של מוצריג'טרו פלטפורמס, התווית אסטרטגיית הפיתוח והטכנולוגיה של קו המוצרים , ותכנון ויישום  התוכנית הטכנולוגית השנתית בהתאם ליעדי וחזון החברה.

בנוסף היא תהיה אחראית על הובלת מחלקת השירות והפרויקטים של החברה, אשר מספקת שירותי ייעוץ, ליווי והטמעה של פתרונות החברה עבור הלקוחות.

קיטאי, בעלת ידע וניסיון נרחב בתחומי תשתיות ITלארגונים, שימשה בתפקידה הקודם כמנהלת מחלקת תשתיות ליבה בחברת פרטנר תקשורת, שם הובילה את כלל פעילות ה- Data Centerוהתשתיות בחברה, וניהלה פרויקטים אסטרטגיים חוצי ארגון.

לקיטאי תואר ראשון במינהל עסקים מהאוניברסיטה הפתוחה.

 

לורי אורן סמנכלית פיתוח עסקי ב-Incentives Solutions

 

Incentives Solutions, מפתחת  מערכת מתקדמת  לניהול תגמול ותמריצים לנציגי מכירה, הודיעה  על מינויה של לורי אורן לסמנכ"לית מכירות בינלאומיות ופיתוח עסקי.

לורי, 39, לשעבר מנהלת אגף בקבוצת יעל, שם היתה חתומה על גידול משמעותי בלקוחות אסטרטגיים, עוד קודם לכן כיהנה, במשך קרוב לעשור, כסמנכ"ל פיתוח עסקי במובידאו, והיתה מיזמי מובידאו אירספייס.

לורי, מומחית לבניית מערך שיווקי ומכירות ופיתוח עסקי, תהייה אחראית ב-Incentives Solutionsעל פיתוח עסקי והקמת החטיבה באירופה, כמו גם ניהול שותפים עסקיים.