מינויים

יום ה', 5 בפברואר 2015

 

עומר יפהר התמנה למנהל תחום תשתיות אחסון בחברת YouCC

חברת יוסיסי (YouCC), המתמחה בפיתוח פתרונות עסקיים ואינטגרציה של תשתיות מחשוב, מודיעה על מינוי עומר יפהר לתפקיד מנהל תחום תשתיות אחסון. במסגרת תפקידו ינהל יפהר את פעילות הייעוץ, יישום ואינטגרציה של פרויקטים בתחום תשתיות האחסון אצל לקוחות החברה.

ליפהר ניסיון של כ-10 שנים בתחומי ניהול תשתיות IT, סיסטם ואבטחת מידע בארגוני אנטרפרייז. בתפקידו הקודם שימש יפהר בתפקיד מנהל תשתיות ITבחברת HP, שכלל ניהול מערך אחסון, ניהול מערך VMware, ניהול בסיסי נתונים וניהול צוות סיסטם. קודם לכן שימש בתפקיד מנהל סיסטם ותשתיות ITבחברת אפריקה ישראל.

ליפהר הסמכות טכנולוגיות מתקדמות בתחום הוירטואליזציה, מוצרי HPומיקרוסופט. יפהר הינו הבעלים של הבלוג "תשתיות IT" בו הוא כותב בנושאי טכנולוגיה ארגונית.

 

ארז ירקוני התמנה לתפקיד CIO בטלסטרה אוסטרליה

 

ענקית התקשורת הבינלאומית טלסטרה/אוסטרליה (Telstra), מינתה לתפקיד CIO(מנהל תחום מידע) את ארז ירקוני, אשר משמש כבר 20 שנה בתפקידים בכירים שונים בענף התקשורת העולמית תוך שהוא משלב חדשנות ייחודית בכל תפקיד אותו מילא.

טלסטרה היא חברת התקשורת והאינפורמציה המובילה, הוותיקה והגדולה באוסטרליה, בכל תחומי השירות והתשתיות ובכלל זה בתחום הטלפוניה הניידת בכל תחומי השירות והתשתיות ובכלל זה בתחום הטלפוניה הניידת והקווית, שירותי טלוויזיה ואינטרנט.

ארז ירקוני ניהל את תחום המידע בחברת T-Mobile USAבמשך חמש שנים, ולאחר תפקיד ניהולי באמדוקס, עבר ב- 2013 לטלסטרה שם ניהל את תחום תקשורת-ענן.