מינוים בכירים בהיטק

יום ו', 17 במאי 2013

משה וייצמן מנכ"ל מרטנס הופמן מקבוצת מלם תים

משה וייצמן מונה למנכ"ל חברת היועצים מרטנס הופמן (Mertens Hoffman) מקבוצת מלם תים. וייצמן שימש בארבע השנים האחרונות כמנכ"ל חברת עתיד השמה המונה 13 סניפים בפריסה ארצית. קודם לכן שימש וייצמן בשורה של תפקידי ניהול ופיקוד כקצין בחיל האוויר.

וייצמן, 38, בעל תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים.

מרטנס הופמן שירותי מיחשוב מהווה את גוף היועצים של מלם ומהווה את אחד ממנועי הצמיחה של הקבוצה. החברה נרכשה בשנת 2010 על ידי מלם מערכות והינה מהחברות המובילות בתחום היועצים. לחברה מעל 400 יועצים בתחומים של ניתוח מערכות, בדיקות תוכנה, הדרכת אפליקציות מיחשוב, תיעוד מערכות ועוד.

ישראל גודל מנהל פעילות ניהול הקמפיינים בחברת אקטיביו

חברת אקטיביו (Actiview), המתמחה בהטמעה וייעוץ בתחומי ה-BI, Information Management-Analytics,מודיעה על מינוי ישראל גודל לתפקיד מנהל פעילות ניהול הקמפיינים Campaign Managementושיווק ממוקד לקוח. במסגרת תפקידו ינהל גודל את פעילויות הייעוץ ומיקור החוץ של אקטיביו בתחום ניהול הקמפיינים, ואת פעילות האינטגרציה לפתרונות Unicaשל IBMו-Marketing Automationשל חברת SAS. אחריותו של גודל כוללת מתן פתרון מקצה לקצה לתהליך השיווקי של לקוחות החברה, הן מההיבט העסקי והטכנולוגי, ואשר כולל: ייעוץ בהקמת חדר מבצעים, תמיכה באנשי השיווק בתהליך הבנייה וההגדרה של קמפיינים שיווקיים, הקמה של תשתיות טכנולוגיות לניהול קמפיינים, והקמה של תשתיות הכוללות מחסני נתונים או מערכות התומכות בתהליך השיווקי.

לגודל ניסיון של כ-13 שנים בניהול של צוותים ופרויקטים בתחומי הייעוץ, הפיתוח וההטמעה של פתרונות BIוניהול קמפיינים. קודם לתפקידו הנוכחי הוא שימש במשך כחמש שנים כבעלים ומנכ"ל חברת הבינה העסקית B.I. Insight, שמיזגה את פעילותה מוקדם יותר השנה בחברת אקטיביו. קודם לכן הוא שימש כמנהל פרויקטים ויועץ בתחומי DWHו-CMב- IBM Global Business Services, יועץ BIבחברת הייעוץ PWCוכמומחה BIבחברות בארץ ובחו"ל.

לישראל גודל תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במערכות מידע ומימון מהמכללה למינהל.

דב בהרב מצטרף למועצת המנהלים של אלוט תקשורת

אלוט תקשורת  ספקית  של פתרונות אופטימיזציה ופתרונות מניבי הכנסות עבור מפעילי תקשורת קווית וסלולרית,הודיעה  על מינויו של דב בהרב למועצת המנהלים של החברה.

בהיותו נשיא, מנכ"ל וחבר מועצת המנהלים של חברת אמדוקס הוביל בהרב את החברה לצמיחתה המרשימה של אמדוקס, באמצעות התרחבות אנכית ורוחבית, רכישות רבות וביצוע שינוי ארגוני.

בהרב הצטרף לאמדוקס ב- 1991 במגוון תפקידי ניהול בכירים - נשיא החברה הבת של אמדוקס בארה"ב Amdocs, Incוכן מנהל הכספים ומנכ"ל חברת אמדוקס. בהרב הוביל את החברה בהצלחה בתקופת השפל העולמי של סקטור הטכנולוגיה. לפני 1991 שימש בהרב סמנכ"ל התפעול של חברת אופרוטק.

מאז יולי 2011, משמש בהרב גם יו"ר מועצת המנהלים של התעשייה האווירית, ומאז נובמבר 2010 משמש חבר מועצת המנהלים של חברת מלאנוקס. בהרב הוא בעל תואר ראשון בפיזיקה ובחשבונאות, ובעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב.

דב בהרב יהיה החבר השביעי במועצת המנהלים של אלוט, זאת לצד היו"ר שרגא כץ, רמי הדר, יגאל יעקבי, נורית בנימיני, סטיבן ד' לוי ואיציק דנציגר. 

ליאור זיידל מנהל תחום פיתוח עסקי במגזר החרדי בג'ון ברייס מכללת הי-טק

ליאור זיידל, 35 , מונה למנהל תחום פיתוח עסקי במגזר החרדי של ג'ון ברייס מכללת הי-טק.

במסגרת תפקידו יהיה ליאור אחראי על קידום פעילות הקורסים וההכשרה המקצועית של ג'ון ברייס מכללת הי-טק במגזר החרדי.

המינוי לתפקיד החדש מתבצע לאור הידע והניסיון הרב שנצבר בג'ון ברייס מכללת הי-טק בתחום  ההכשרה, גיוס ותעסוקה בקרב הקהילה החרדית לרבות מול ארגונים ממשלתיים וציבוריים, והרצון לקדם ולמנף אותם  לפעילויות נוספות בתחום.

תפקיד זה מתווסף לתפקידו כמנכ"ל מנהיגות עסקית צעירה, ארגון חברתי שהוקם על ידי המרכז הישראלי לניהול ומקדם מנהיגות ומצויינות, תוך צמצום פערים חינוכיים, תרבותיים וכלכליים בישראל,  אותו הוא מבצע ב-4 השנים האחרונות.

ליאור מביא איתו לתפקיד ניסיון רב בפעילות ניהולית, חברתית וערכית. בתפקידיו הקודמים שימש בין היתר כשליח מטעם הסוכנות היהודית בניו-יורק וכמנהל של תנועת הצופים הישראלים בצפון אמריקה ושל המחלקה הבינלאומית של תנועת הצופים.

לליאור תואר ראשון במנהל עסקים ופסיכולוגיה מטעם האוניברסיטה הפתוחה ותואר שני בתוכנית למדיניות ציבורית למנהלים מטעם אוניברסיטת תל אביב.

אודי אילון מונה לתפקיד מנהל Matrix Digital במטריקס

אודי אילון, בן 36, מונה לתפקיד מנהל מרכז התמחות  Matrix Digital  בחברת מטריקס.במסגרת תפקידו זה יהיה אילון אחראי, בין השאר, על התיאום בין יחידות החטיבה השונות המספקות שירותי דיגיטל.  מטריקס, באמצעות מרכז התמחות Matrix Digital,מציעה מענה כולל של פתרונות דיגיטל מתקדמים באינטרנט, במובייל, ברשתות החברתיות, בקיוסקים ופתרונות הפצה מגוונים.פתרונות אלה משולבים במערך הפתרונות הרב-ערוציים של הלקוח, במטרה למקסם את חווית הלקוח.

בשנים האחרונות היה אודי מנכ"ל ספיא, חברת בוטיק בתחום הדיגיטל והאינטרנט שנרכשה ע"י מטריקס, הוביל פרויקטי אינטרנט ודיגיטל חוצי ערוצים אצל מגוון לקוחות במגזרי תיירות פיננסים ועוד.