מינוים בצמרת

יום ה', 3 במרץ 2016

                              לירון כהן-סליבקה מונתה למנהלת המכירות של אגף מיקור חוץ,

בקבוצת מלם תים

 

לירון כהן-סליבקה מונתה למנהלת המכירות של אגף מיקור חוץ, בקבוצת מלם תים. אגף מיקור חוץ מציע שירותים ופתרונות בתחום מיקור חוץ, המותאמים לצרכי השוק הישראלי ומבוססים על שנים רבות של פעילות בתחום.   

כהן סלביקה מתמחה בשיווק ומכירות במגזר העסקי, הציבורי והבינלאומי. בתפקידיה הקודמים מילאה  כהן סליבקה מגוון תפקידים בתחום השיווק והמכירות בחברות דוגמת יוקו סיסטם ישראל, HPועוד. 

כהן סליבקה היא בוגרת תואר ראשון בניהול עם התמחות במשפט עסקי, מהאוניברסיטה הפתוחה. 

 

איגור רויטר מונה לסמנכ"ל טכנולוגיות ב-DataZone  של מטריקס

איגור רויטר (27) מונה לסמנכ"ל הטכנולוגיות של DataZone, יחידת בוטיק של מטריקס המספקת פתרונות בטכנולוגיות ה-Dataהחדשות ממשפחות ה-NoSQL  ו-NewSQL

.DataZone  מסייעת ללקוחותיה להשתמש במשאבים הקיימים בארגוניהם, על מנת לממש באופן יעיל טכנולוגיות חדשות ולשפר את נגישותן למשתמשים והצוותים המקצועיים הקיימים.

במסגרת תפקידו ינהל רויטר את צוותי ה-Professional Services  והSupport-  ויהיה אחראי על בחינה והטמעה של טכנולוגיות חדשות להיצע.

רויטר בעל ניסיון רחב בעולם הייעוץ במסדי נתונים, ביג דאטה, פיתוח וארכיטקטורה. בעברו העניק שירותי ייעוץ למגוון רחב של חברות במשק. בתפקידו הקודם שימש כיועץ עצמאי.

 

                              אורנה אילמונתה מונתה לסמנכ"ל פיתוח עסקי בחברת BIyond

אורנה איל, 56, מונתה לסמנכ"ל פיתוח עסקי בחברת BIyond. במסגרת תפקידה תהיה איל אחראית על פיתוח שיתופי פעולה עסקיים וטכנולוגיים ועל ניהול והעמקת הקשר עם לקוחות החברה.

אדר שומרון, מנכ"ל BIyond: "המינוי החדש מבשר תחילתה של תקופה חדשה. אורנה גוייסה לעמוד לצידי ולסייע בהרחבת הפעילות העסקית של החברה, במגוון מישורים. מהיכרותי עם אורנה, אני סמוך ובטוח כי בעבודה משותפת נצעיד את BIyond  למחוזות חדשים ולהצלחות מרשימות."

"BIyond  פעילה כיום בקרב חברות היי-טק וארגוני אנטרפרייז כאחד. בשנים הקרובות בכוונתנו לחזק את המיצוב של BIyond  כ-one-stop-shop  לכל ארגון שרוצה להפיק יותר ערך עיסקי מה-Dataשלו. אנחנו עשינו ועושים מגוון פרוייקטים בתחומי BI, Big Data Analyticsו-Data Science תוך שימוש בטכנולוגיות שונות, ומשוכנעים ביכולתנו לתת לארגונים, מכל המגזרים ובכל הגדלים – בארץ ובחו"ל - ערך אמיתי בתחומים האלה" הוסיף שומרון.

בתפקידה האחרון שימשה איל כסמנכ"ל מוצרים בחברת פנגו. קודם לכן שימשה כסמנכ"ל מכירות בחברת אי.אס.איי - מערכות מומחה בע"מ במשך שנים ארוכות. לאיל תואר שני בהנדסת תעשייה וניהול מהטכניון.

אבנר מימון מנכ"ל EMEA בסינריון 

אבנר מימון (52), מונה למנכ"ל EMEA(מזרח התיכון, אירופה ואפריקה) בסינריון מערכות, המתמחה במתן פתרונות תוכנה מתקדמים לניהול ההון האנושי בארגון. בתפקידו הקודם שימש כסמנכ"ל פעילות ישראל בחברה.
במסגרת תפקידו החדש יהיה מימון אחראי על ניהול כל פעילות סינריון בארץ ובאמצעות המפיצים ברחבי העולם.