מכה ליושב ראש רדוור

יום ב', 9 בנובמבר 2015

מסתבר כי מול התארגנות  עיקשת של בעלי מניות אפילו איש חזק ובעל ותק בהיי-טק כמו יהודה זיסאפל אינו מסוגל להעביר החלטה לטובתו.

משקיעי חברת ציוד התקשורת רדוור דחו את מתן מענק האופציות ליהודה זיסאפל.בעלי מניות של חברת ציוד התקשורת נדרשו לאשר מענקי אופציות לבכירי החברה, בהם יו"ר רדוור יהודה זיסאפל יו"ר ובנו רועי זיסאפל, מנכ"ל החברה. בעוד שבאסיפה נקבע כי רועי יהיה זכאי ל?200 אלף אופציות במחיר השוק (15.3 דולר למניה), ההחלטה להעניק 150 אלף אופציות ליהודה נפסלה על הסף. 
רדוור, שנמחקה מהמסחר בת"א כבר ב?2009 ונסחרת כיום רק בנאסד"ק, פרסמה באחרונה את הדו"חות הכספיים שלה לרבעון השלישי 2015 שתאמו את התחזית של ההנהלה באזהרת הרווח לפני מספר שבועות.
רדוור ייחסה את אזהרת הרווח לדחייה בשש עסקאות גדולות (בשווי של מיליון דולר או יותר כל אחת) בקרב ספקיות שירותי תקשורת בארה"ב. "עם זאת, דו"חות הרבעון גם לימדו על חולשה יותר נרחבת, גם בפעילות מחוץ לארה"ב וגם בפעילות במגזר הארגוני", ציינו במחלקת המחקר של אופנהיימר המסקרים את מניית החברה. "אנחנו מעודדים מההתקדמות שרדוור מראה בתחומי הענן מחשוב ואבטחת מידע, אך מעריכים שייקח זמן עד שנראה האצה בקצב הצמיחה בהכנסות".

 

הכנסות החברה ברבעון השלישי 2015 ירדו ב?15% והסתכמו ב? 48.1  מיליון דולר. הרווח הנקי עמד על 700 אלף דולר, צניחה של 91% לעומת הרבעון המקביל. שיעור הרווח התפעולי ירד לרמה של 6.5%, ואינו צפוי להתאושש בחדות ברבעונים הבאים.