מכון ויצמן למדע בחר באינטרנט בינת

יום ג', 20 במרץ 2012

 

 

מכון וייצמן למדע בחרבאינטרנט בינת, מקבוצת רד בינת, לאירוח שרתים ומערכות קריטיות כחלק מפרויקט ה-DRP  של המכון.

במסגרת הפרויקט נרכשו שירותי אירוח, קישור למרכז החישובים של המכון וחיבור לאינטרנט. המערכות הוטמעו בחוות השרתים התת-קרקעית של אינטרנט בינת הכוללת מערכות חשמל, מיזוג אוויר ותשתיות תקשורת מגובות ושרידות.בכך נחסכת למכון ויצמן ההשקעה בהקמת אתר גיבוי חלופי שעלות הקמתו והתחזוקה שלו מסתכמת במיליוני שקלים.

צוות ה ITשל מכון וייצמן למדע ביצע במסגרת הפרויקט שכפול של חלק מהמערכות הקריטיות המשמשות את המכון, באופן המבטיח שרידות מלאה ורציפות העבודה במקרה של כשל מערכתי.  

 

עופר אהרנסון, ראש ענף תשתיות מחשוב: "בפרויקט ה-DRPהיה חשוב לנו לבנות תשתית שיכולה לגדול ולהתרחב במודל אירוח אצל ספק אירוח שרתים להגדלת יכולת ההתאוששות שלנו ליישומים קריטיים למכון ביישום רב-שלבי. בינת אינטרנט ידעה להעמיד פתרון מותאם לצרכים המיוחדים של המכון תוך סיוע יעיל ומקצועי בתהליך התכנון והעברת התשתית מהמכון לאינטרנט בינת".

 

שמוליק הבר, מנכ"ל אינטרנט בינת:  "מכון ויצמן נדרש לשמור על רמת זמינות ושרידות גבוהות ושמירה על המשכיות העבודה במקרה של פגיעה במערכות המידע או במכון, ותשתית ה DRשהטמענו תאפשר זאת בבטחה. שירותי האירוח שלנו כוללים מרכז מידע מאובטח המאויש על-ידי צוות מקצועי המנטר את מערכות הגיבוי של הלקוחות 24X7".