מלון ריץ קרלטון הרצליה החדש בחר בגטר טק

יום ה', 19 בדצמבר 2013

חברת גסטוויז'ן, נציגתה הבלעדית  של Swisscom בישראל, וחברת גטר טק, מפיצתה של Ruckus Wireless בישראל,  מדווחות  כי מלון ריץ קרלטון החדש והראשון בישראל, בחר בטכנולוגיה שלהן לרישות האלחוטי של המלון החדש בהרצליה. היקפו הכספי של הפרוייקט הינו כחצי מיליון ?.

פרוייקט רישות המלון החל לפני כ-5 חודשים והסתיים בימים אלה, סמוך להשקתו החגיגית של המלון .

המלון, הכולל 197 חדרים ומתנשא לגובה 12 קומות מעל קניון ארנה בהרצליה, הינו מלון מפואר וחדשני המציע מלבד חדרי מלון גם רכישת יחידות נופש ופנטהאוזים יוקרתיים. מלבד  התקנת הרשת האלחוטית  הותקנה מערכת IPTV על גבי רשת תקשורת אחודה  וייחודית של סיבים אופטיים עד לחדר.

הרשת של Ruckusמקנה אפשרות לניהול אופטימלי של תדרי האלחוט בבתי המלון, פורטל ניהול אישי לרשת, בקרה וניטור ציוד קצה, תמיכה בניידות משתמשים ב-VOIP וב-ROAMING, כך שמשתמש קצה שעובר משטח כיסוי של יחידה אחת לאחרת, לא יאבד את הקשר, תמיכה במספר תקני אלחוט, גישת גלישה עם דף התניה, הגדרת דף נחיתה, גלישה מאובטחת ומוצפנת וסינון אתרים

מערכת ניהול הרשת של חברת Swisscomמכילה כלי ניהול רשת מתקדמים אשר מספקים  למנהל המחשוב במלון תמונה מלאה על פעילות בזמן אמת של הרשת.  המערכת  גם מציגה  מדדי ביצועים כגון: זמינות שירות , צריכת רוחב פס , הורדות העלאות בפרק זמן מסויים ובאזור מסוים במלון.