מלם-תים נבחרה לשדרג את מערכת האחסון של טמפו

יום ה', 23 במאי 2013

 

חברת מלם-תים זכתה במכרז אספקת מערכות אחסון לחברת טמפו. מלם-תים תספק שתי מערכות אחסון מרכזיות של EMC: דגם  EMC VNXודגם EMC VPlex  החדש, שיודעת לעבוד עם כל מערכת אחסון קיימת ולכתוב על יותר ממערכת אחת-בו זמנית. עד היום, נעשה בדגם זה שימוש בהתקנות בודדות בלבד בישראל. בין המתמודדות במכרז: אמת מחשוב ו- יבמ. היקף הפרויקט מוערך במעל חצי מיליון שקל.

אהוד הומינר, מנהל תשתיות בטמפו: "חברת מלם-תים מספקת בהצלחה את מערכות האחסון של EMCלטמפו מזה זמן רב. מערכות אלה הן דור שלישי של מערכותEMC , אותן מתקינה מלם-תים בטמפו. הפעילות המשותפת עימם בעבר היתה ללא דופי ועל כן בחרנו להמשיך את שיתוף הפעולה עימם".

מוטי ברק, מנהל תחום מערכות במגזר מסחר, תעשייה ופיננסיים במלם-תים, "השימוש המתמשך במוצרי האחסון של EMCבחברת טמפו מזה למעלה מ 8 שנים, מאפשר לחברת טמפו , הן להמשיך ולשמור על כל המידע הייצורי, השיווקי והניהולי והן להמשיך ולהגדיל את עסקיה והיקף מוצריה תוך שמירה על זמינות מידע רציפה ובזמני תגובה מהירים , ובכך : מאפשר למלם תים ולחברת EMC, להמשיך ולהעניק ללקוח את הפתרונות האופטימליים המיועדים בדיוק לכך והמותאמים לצרכיו ולהתפתחותו העסקית".