מנויים בכירים בהי-טק

יום ב', 2 בדצמבר 2013

גיא דנציג מונה לתפקיד משנה לנשיא נס ישראל ומנהל קבוצת הפתרונות העסקיים

 

גיא דנציג, 43, מונה לתפקיד משנה לנשיא נס ישראל ומנהל קבוצת הפתרונות העסקיים (Business Solutions) בחברה. במסגרת תפקידו החדש ירכז מספר קווי פעילות עסקית, הכוללים: בינה עסקית (BI), פיתוח ושילוב מערכות בסביבות SAP  ו-MS, ניהול מרכזי הפיתוח המרוחקים (R&D Centers), הדרכה ובדיקות תוכנה.

גיא דנציג הצטרף לנס טכנולוגיות לפני כעשור ומילא בה שורה של תפקידי ניהול בכירים. החל מ-2009 הוא משמש כסגן נשיא בכיר וחבר הנהלה. בתפקידו האחרון שימש כסגן נשיא בכיר למכירות ומנהל קבוצת המכירות של החברה.

טרם הצטרפותו לנס טכנולוגיות כיהן דנציג כסגן נשיא בכיר למחקר ופיתוח בחברת
 Mobile  Economy  אשר פיתחה מגוון פתרונות בתחום הסלולר ללקוחות בכל העולם.

דנציג הינו סא"ל במיל' ובעל תואר שני(MBA)  במנהל עסקים בהצטיינות ותואר ראשון בכלכלה ומדעי המחשב בהצטיינות יתרה, שני התארים מאוניברסיטת בר-אילן.

 

 

אמיר רוזן מנהל אגף יישומים עסקיים בחברת יעל תוכנה

 

חברת יעל תוכנה ומערכות מינתה את אמיר רוזן לתפקיד מנהל אגף יישומים עסקיים.אמיר מצטרף לחטיבת פתרונות התוכנה בקבוצת יעל ובמסגרת תפקידו יהיה אחראי על פיתוח והטמעה של יישומי ליבה לעסקים.

אמיר בוגר תואר ראשון בהנדסת תוכנה ותואר השני במנהל עסקים במסלול ה - Executive MBAשל אונ' בר אילן. הוא  בעל ניסיון במגוון תפקידים ניהוליים ובפרט בעולמות מערכות המידע והתוכנה ובתפקידו האחרון היה מנהל מחלקת תשתיות אפליקטיביות בחברת orange.
 

ארז צור, מנכ"ל קיידנס ישראל,

מונה ליו"ר משותף באיגוד הישראלי לתעשיות המתקדמות ( IATI)

יכהן לצד יורם יעקובי, מנכ"ל מרכז המו"פ של מיקרוסופט

ארז צור, מנכ"ל קיידנס ישראל, מונה ליו"ר משותף של פורום החברות הבינלאומיות ב-IATI, האיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות, שהינו ארגון הגג הגדול בישראל של תעשיות ההיי טק ומדעי החיים.

צור החליף בתפקידו את מיקי שטיינר, מנכ"ל SAPשפרש לגמלאות, ויכהן כיו"ר משותף לצד יורם יעקובי, מנהל מרכז הפיתוח של מיקרוסופט בישראל, שהיה ממקימי הפורום ומשמש יו"ר משותף של הפורום מאז הקמתוב 2011.

ארז צור מכהן כמנכ"ל קיידנס ישראל משנת 2011. צור החל את דרכו בקיידנס ישראל לפני כאחת עשרה שנים כמנהל מכירות לשוק המקומי. לאחר מכן קודם לתפקיד מנהל הפיתוח העסקי של קיידנס אירופה ובתפקיד זה פיתח את הראייה האסטרטגית של החברה בתחום של חברות הזנק. בתפקידו האחרון בחברה לפני מינויו למנכ"ל המקומי כיהן צור כמנהל הפיתוח העסקי הבינלאומי של החברה והתמקד בשווקים וטכנולוגיות מתפתחות. קיידנס היא חברת תוכנה אמריקאית ציבורית, מובילה עולמית בפיתוח כלי תוכנה, מתודולוגיות ושירותים לתעשיית השבבים המעסיקה בישראל מאות עובדים.

נמסר כי, פורום החברות הבינלאומיות ב-IATIמאגד את מנהלי מרכזי המחקר והפיתוח של החברות הרב לאומיות המובילות בעולם הפועלות בישראל ומטרתו לקדם ולעודד את האינטרסים המשותפים של החברים בו בישראל.

חרף התחרות המובנית בין החברות בתחומים מסוימים, קיימים היבטים רבים בהם פורום החברות הבינלאומיות ב-IATIפועל להשגת מטרות ויעדים משותפים.

במסגרת הפורום פועלות קבוצות עבודה. הפורום מתכנס פעם ברבעון לצורך עדכון בהתקדמות התהליכים בפעילויות הקבוצות הפועלות תחתיו ולשמיעת מרצים אורחים בתחומי התעניינות החברים, וכן לצרכי שיתופי פעולה ונטוורקינג.

הקבוצות בפורום עוסקות, בין היתר, בנושאים הבאים: שיתוף פעולה אקדמי, קשרי ממשל, מיצוב ותקשורת, שיתופי פעולה בין חברות הפורום, חינוך והון אנושי.

 

זיו כהן התמנה לסמנכ"ל פיתוח ופרויקטים בחברת YouCC

 

חברת YouCC, מפתחת ומיישמת פתרונות ארגוניים מבוססי טכנולוגיות מיקרוסופט, מודיעה על מינוי זיו כהן לתפקיד סמנכ"ל פיתוח ופרויקטים. במסגרת תפקידו ינהל את תחום פיתוח התוכנה בחברה, ובדגש על פיתוח יישומים עסקיים מבוססי טכנולוגיות מיקרוסופט (SharePoint, dot net, CRMועוד). זיו גם ישמש כטכנולוג הראשי בחברה, וינהל את תחומי היישום ואינטגרציית הפתרונות אצל לקוחות החברה.

לזיו ניסיון עשיר של כ-15 שנים בניהול צוותי פיתוח, בייעוץ וארכיטקטורה של טכנולוגיות מיקרוסופט. בארבע השנים האחרונות שימש כהן מנהל צוות פיתוח SharePointבחברת BSP-SOFTשם היה אחראי לכול שלבי הפיתוח וההטמעה של פלטפורמת SharePointבקרב לקוחות החברה. קודם לכן שימש כהן בתפקידי ייעוץ, ארכיטקטורה ופיתוח בקבוצת SRL, ובחברות HP  ו-Compaq.

כהן הינו בוגר לימודי הנדסת תוכנה בשלוחת אשדוד של המכללה למנהל, ובעל הסמכות מחברת מיקרוסופט בתחומי הפיתוח, ITוהדרכה.