מנוים בצמרת

יום ה', 24 במרץ 2016

רותם פרץ  מונה לתפקיד סמנכ"ל פיתוח בחברת CodeOasis

 

רותם פרץ, 32, מונה לתפקיד סמנכ"ל פיתוח בחברת CodeOasis. במסגרת תפקידו יהיה אחראי על ניהול כל פעילות הפיתוח של חברה בפרויקטים השונים בהם היא מעורבת, אצל כלל הלקוחות. כמו כן, יהיה אחראי פרץ, על  מתווה הפיתוח העתידי של החברה, לרבות שילוב טכנולוגיות חדשות בפעילות השוטפת של החברה.

פרץ הצטרף ל- CodeOasis  לפני 9 שנים. הוא התחיל כמפתח ומשם התפתח לתפקידים בכירים, בהם: ראש צוות ומנהל פיתוח. קודם לכן, עבד כמפתח וראש צוות ביחידת הפיתוח של חיל האוויר.

לפרץ תואר ראשון במינהל עסקים ממכללת נתניה.

 

עילית שפיגל, מונתה למנהלת מכירות מגזר פיננסי ב-HDS(היטאצ'י דאטה סיסטמס) ישראל

עילית שפיגל (35) מונתה למנהלת מכירות מגזר פיננסי בHDS(היטאצ'י דאטה סיסטמס) ישראל.

במסגרת  תפקידה תהיה אחראית על ניהול לקוחות ומכירות של החברה במגזר הפיננסי ובכלל זה העמקת הפעילות מול לקוחות פיננסים גדוים כגון בנקים, חברות ביטוח וכרטיסי אשראי.

שפיגל, שהצטרפה ל-HDSלאחרונה, בעלת ניסיון של מעל ל-13 שנים בתחומי המכירות לעסקים בתחומי התוכנה וחומרה ובעלת ידע בניהול לקוחות.

שימשה בתפקידיה הקודמים כמנהלת לקוחות במגזר הפיננסי בטלדור תקשורת, כמנהלת צוות של פריסליים לעולמות התקשורת בחברת גלובקול, וכן ניהלה במשך 6 שנים מוצרי תוכנה בחברות בלופניקס ומלם מערכות.

שפיגל מחזיקה בתואר ראשון בארכיטקטורה  של אוניברסיטת אריאל, ומשתתפת פעילה במרתונים וריצות ארוכות בארץ ובחו"ל.

 

עובד הררי, סמנכ"ל בכיר למחקר ופיתוח חדש ב- ThetaRay


ThetaRay
  ספקית מובילה לפלטפורמתBig Data ליישומי אבטחת מידע וניהול סיכונים תעשייתים ופיננסים מודיעה על מינויו של עובד הררי לסמנכ"ל בכיר למחקר ופיתוח.

במסגרת תפקידו ינהל הררי את אגף המחקר והפיתוח של החברה ואת אתר החברה בישראל.
בתפקידו הקודם שימש הררי כמנהל חטיבת מוצרי אנטרפרייז בנייס, בה הוביל את מוצרי הענן , ביג דאטה ואנליטיקה. לפני כן שימש כסמנכ"ל מחקר ופיתוח ב-HP   תוכנה והיה אחראי על מוצרי ניהול ה-IT   פעילות שמוערכת במיליארד דולר בשנה.
הררי, 50, בעל תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב ותואר שני בניהול בהצטיינות שניהם מאוניברסיטת תל אביב.