מנוי בכיר

יום ג', 25 בנובמבר 2014
 
 
רפי שקולניק, מונה לתפקיד מנכ"ל Nimble Storage ישראל ואפריקה 
 
רפי שקולניק מונה לתפקיד מנכ"ל אזור ישראל ואפריקה בחברת Nimble Storage, אחת החברות הצומחות בתחום האחסון כיום. 
 
שקולניק שימש בעבר כמנכ"ל נטאפ ישראל ואגן הים התיכון ולאחר מכן שימש במספר תפקידי ניהול וייעוץ לחברות סטארט אפ.
 
שקולניק הוא בעל תואר הנדסאי אלקטרוניקה מאוניברסיטת תל אביב, תואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני בשיווק, שניהם של Newport University.
 
Nimble Storage מספקת  פתרון אחסון היברידי המשלב בצורה מלאה מדיה מגנטית ופלאש- SSD, כך שארגונים זוכים בביצועים ובתכונות של אחסון פלאש במחיר של דיסקים מגנטיים. Nimble Storage הוקמה בשנת 2008 והמוצר הראשון שלה יצא לשוק באוגוסט 2010. היא מעסיקה כיום למעלה מ- 700 עובדים. לחברה למעלה מ- 8,000 התקנות בכ- 4,000 ארגונים ברחבי העולם. Nimble Storage נסחרת בבורסת ניו יורק בשווי של כשני מיליארד דולר עם היקף מכירות שנתי של יותר מ- 200 מיליון דולר. 
 
 
אליעזר ליפא אוגמן מתמנה למשנה למנהל התפעול הראשי של UNLIMITED
 
דני לאובר מנכ"ל חברת UNLIMITED מוסר על צירופו של  אליעזר (ליפא) אוגמן לצוות התפעול של החברה בתפקיד משנה למנהל תפעול ראשי, במטרה להמשיך ולקדם את פריסת התשתית של UNLIMITED ברחבי ישראל.
ליפא נשוי + 5, בעל  נסיון של ארבעים שנה  בשוק התקשורת הישראלי ומתמחה בהקמה וניהול של רשות תקשורת מתקדמות, כך עשה בצה"ל, וכמובן כך פעל במשך 20 שנה כסמנכ"ל הטכנולוגיות בחברת סלקום. ליפא בעל תואר ראשון בהנדסת חשמל (טכניון), תואר שני בהנדסת חשמל (אוניברסיטת תל אביב) ותואר שני במנהל עסקים (EMBA במסלול בינלאומי של אוניברסיטת תל אביב  ואוניברסיטת  Northern University ). כחלק מתפקידו בעבר  היה ממקימי רשת הסלולאר והסיבים האופטיים של סלקום, משלב הרעיון ועד לישומה כתשתית לפעילות המפ"א העיסקית של סלקום.