מערכת בינה עסקית ברשת ניו פארם

יום ב', 16 בספטמבר 2013

 

 

QlikView  ישראל, מקבוצת חילן,המתמחה  בתחוםהבינה העסקית (BI), השלימה הטמעת פתרון בינה עסקית מתקדם ברשת הפארם המובילה ניו פארם.

במטרה למקסם את עסקיה, חיפשה ניו פארם כלי אשר יחבר את כל מקורות המידע ויספק להנהלה תמונה בזמן אמת של הביצועים העסקיים של הרשת. במסגרת הפרויקט, הוטמע במערכות המידע של ניו פארם פתרון  QlikViewבמקום  מערכת TM 1. פתרון Business discoveryQlikViewמקושר למערכת ERP, קופות הרשת, מערכת איסוף שעות ומערכות נוספות, ומספק להנהלה תמונה של התנהלות עסקיה של ניו פארם בהיבטים של ניהול כספים, מכירות, מלאי ופריון הסניפים והמחלקות ברשת.

בנוסף, הוטמעה במסגרת הפרויקט מערכת Nprintingהמאפשרת הפקת דוחות לקהל רחב יותר של משתמשים ברשת ניו פארם ובחברת האם – המשביר אחזקות.

יוגב פלד, מנכ"ל משותף ב- QlikViewישראל: "הפתרון יאפשר להנהלת ניו פארם להאיץ את עסקיה באמצעות השוואה ותחקור ביצועיה בתקופות שונות בהיבטים של מכירות, אפקטיביות של מבצעים, ניהול מלאי וספקים, כספים ותקציבים וכן ניתוח פריון הסניפים והמחלקות השונות ברשת. אנו מודים לניו פארם על האמון ב-QlikView וצופים המשך שיתוף פעולה פורה עם הרשת גם בעתיד".

רון שרון, סמנכ"ל מערכות מידע בניו פארם: "פלטפורמת QlikViewמאפשרת למנהלים בחברה לראות נתונים בכל חתך ומיון המועדפים עליהם, במהירות, אמינות גבוהה ובזמינות מקסימלית ואף חוסכת עשרות שעות ריצה ביום של דוחות שהופקו בעבר במערכת ה-ERP. המערכת מאפשרת לבצע לראשונה איסוף, חיתוך ותחקור נתונים, לטובת הפקת מסקנות המסייעות לשפר את ביצועי החברה".