מערכת לניהול קבוצות תיירות

יום ה', 22 בספטמבר 2011

חברת 'בלאט לפידות יישומים ארגוניים', נציגת Salesforce.com בישראל, השלימה פרויקט לפיתוח מערכת ממוחשבת, אשר תאפשר לחוויה הישראלית העוסקת באספקת שירותי תיירות חינוכית לנהל את קבוצות התיירות שהיא מארגנת. מערכת ניהול הקבוצות פותחה באמצעות פלטפורמת Force.comשל חברת Salesforce.com, מערכת פיתוח בסביבת הענן. היקף הפרוייקט נאמד בחצי מיליון ?.

 

המערכת שפיתחה בלאט לפידות מאפשרת לכל אגפי החוויה הישראלית לעבוד באמצעות תהליכים אחידים

ומוסכמים, על פי שיטות עבודה חדשות ותוך תמיכה במבנה הארגוני החדש בחוויה הישראלית. המערכת תאפשר לחוויה הישראלית לבצע ניטור לקוחות, לעקוב אחר הכנסות וכדומה. המערכת גם מתממשקת עם המערכת הפיננסית, הבנויה על גבי SAP של החוויה הישראלית ומשלימה תהליכים נוספים כגון ממשקי לקוחות, מחירונים, חשבוניות, הזמנות רכש וכיו"ב. המערכת תאפשר לחוויה הישראלית להפיק דוחות ולצפות ב- Dashboards יעודיים המסייעים לבניה ותכנון פעילות לשנה הבאה.

 

למערכת כ- 80 משתמשים, הכוללים מדריכים, מנהלי פרויקטים, אנשי אדמיניסטרציה ועוד. היא תחליף מערכת ישנה בפיתוח עצמי, אשר לא שירתה כיאות את מטרות הארגון בעידן הנוכחי. 

החוויה הישראלית הינה חברת בת של הסוכנות היהודית והיא מספקת תוכניות תיירות חינוכיות לקבוצות מרחבי העולם כגון: תוכניות לתנועות נוער, קהילות ואירגונים יהודיים, תוכניות לבית ספר יהודיים וישראלים, ימי פעילות מיוחדים, חוויות לארגונים ומוסדות ועוד.

לדברי גיא אדן, סמנכ"ל הכספים בחוויה הישראלית, "המערכת שבלאט לפידות פיתחה עבורנו עונה בדיוק על הצרכים העסקיים שלנו. כעת, כל המידע על הפעילויות השונות שמבוצעות עם קבוצות להן אנו מספקים שירותי תיירות וחוויה מאוגד לכדי מקשה אחת, הוא נגיש והוא מספק נקודת מבט עדכנית ביותר. בנוסף, כעת אנחנו מסוגלים גם לנתח נתונים לעתיד ולנהל את המשאבים שלנו בצורה מהירה ויעילה יותר".

לדברי ניר קולינר, מנהל הפרוייקט מחברת בלאט לפידות יישומים ארגוניים, "באמצעות טכנולוגית Visual Force תוכל החוויה הישראלית לעקוב אחר הנתונים שלה על גבי מסכים ייעודיים שנבנו במיוחד עבורם במהירות ובפשטות. העובדה שהמערכת פותחה בסביבת הענן בכלי הפיתוח המתקדם והפשוט לשימוש של Salesforce.com מעניקה לארגונים את היכולת להתמקד בתהליכים העסקיים שלו תוך חסכון משמעותי במשאבי ITהנלווים בדרך כלל לבניית אפליקציות מסוג זה".