מערכת פתרונות לניהול פעילות עובדים בארגון

יום א', 10 במרץ 2013

 

 

חברת סינאל מלל פייוויי, הפעילה בפתרונות לניהול נוכחות עובדים, שכר, משאבי אנוש ובקרת כניסה,  מוסרת  על השלמת פרויקט יישום והטמעת פתרון מרכזי לניהול פעילות העובד בארגון בחברת הביו-טכנולוגיה פלוריסטם, מובילה עולמית בפיתוח טיפולים על בסיס תאי גזע.

במסגרת הפרויקט, אשר התבצע לרגל המעבר של חברת פלוריסטם למשרדיה החדשים בפארק התעשיות מת"מ בחיפה, הטמיעה ויישמה סינאל מלל פייוויי  בחברת פלוריסטם את מערכת ה – HARMONY. HARMONYהינה מערכת מרכזית פרי פיתוחה של סינאל המאפשרת ניהול מרכזי של כלל פעילות העובד בארגון, החל משכר ונוכחות דרך משאבי אנוש דיווחי מדען ניהול מבקרים, בקרת כניסה ומשמרות.

המערכת אשר הותקנה בפלוריסטם כוללת גם מודול דיווח על פעילות המו"פ המתבצעת בחברה למדען הראשי במשרד התמ"ת  אשר עשויה לזכות את החברה בהטבות מס ובמענקי מדען. מערכת Harmonyמתממשקת למסופי דיווח ביומטריים מתקדמים מסדרת Synergyהמובחרת ומבצעת איסוף ואימות נתונים בדבר שעות עבודה וחישובי השכר בהתאם להסכמי העבודה של עובדי חברת פלוריסטם. המערכת כוללת גם ממשק משתמש באינטרנט - E-HARMONYהמאפשר לעובד לדווח, לעדכן ולעקוב אחר דיווחיו מכל מקום דרך רשת האינטרנט.