מפעיל תקשורת במקסיקו מטמיע פלטפורמה של סרגון

יום א', 20 בדצמבר 2015

 

סרגון נטוורקס מומחית בתחום  רשתות תמסורת אלחוטית (Wireless Backhaul), הודיעה  כי מפעיל תקשורת במקסיקו בחר להטמיע את פלטפורמת ה-IP-20  שלה, במסגרת פרויקט נרחב לשדרוג והרחבת רשת הדור הרביעי - 4G.

במסגרת פרויקט זה, הוזמן ציוד בהיקף של מעל 6 מיליון דולר, מרביתו במחצית השנייה של שנת 2015. סרגון מאפשרת למפעיל התקשורת להרחיב במהירות וביעילות את פריסת השירות ברמה הארצית, ולספק למנויים שירותי 4Gבקצבים הגבוהים ביותר על גבי רשת התקשורת היעילה ביותר. 

מפעיל התקשורת בחר בפלטפורמת ה- FibeAir IP-2  במטרה להרחיב במהירות את הכיסוי הגיאוגרפי, לצד עמידה ביעדי היעילות התפעולית והבטחת זמינותו ואמינותו של השירות.

פלטפורמת ה-  IP-20של סרגון הינה פתרון תמסורת אלחוטית מבוסס IP, המתאפיין בגמישות וקיבולת גבוהה במיוחד, הנותן מענה בכל טווח התדרים (4 – 86GHz)  ולכל תרחיש בו נדרשת תמסורת אלחוטית. הפתרון, המבוסס על טכנולוגיית ריבוי הליבות הייחודית של סרגון, מספק תמסורת, לכל אתר, במהירות של למעלה מ-1ג'יגה-ביט לשנייה. 

הוא אף מספק פתרון מהיר להתקנה עבור כל סוג אתר, ונותן מענה לכל צרכי המפעיל בתחום קווי תמסורת אלחוטית קצרי טווח, ארוכי טווח ועבור חיבור "תאים קטנים" (Small cells). מאפיינים אלה, המשולבים עם היישומים הייחודים של סרגון להפעלה מהירה וקלה של ציוד תמסורת, מאפשרים למפעיל התקשורת לקצר את הזמן עד להפקת הכנסות מהרשת הסלולרית.