שיתוף פעולה בין APC מקבוצת שניידר אלקטריק ובינת יישום

יום ב', 23 באפריל 2012

 

 APC מקבוצת שניידר אלקטריק   ובינת יישום מערכות, מקבוצת רד-בינת,הכריזו על שיתוף פעולה עסקי הכולל הפצה ואינטגרציה למערכות APC. ההסכם אינו מוגבל בזמן והוא כולל פרויקטים בסך מכירות שנתי של כ מיליון וחצי דולר בשנה.

שיתוף הפעולה יאפשר מתן פתרונות כוללים ללקוחת בתחומי התשתיות וה-Data Centerתחת קורת גג אחת. כמו כן, הלקוחות ייהנו מסל המוצרים המגוון של APCויכולות משופרות של תכנון, הקמה, ניהול, והרחבת השרות  והאחזקה של בינת יישום מערכות.

שמעון אברבנל, מנהל בכיר לפיתוח עסקי בתחום הדאטה סנטר במרכז אירופה, ישראל והמדינות הסקנדינביות בשניידר אלקטריק: בינת יישום מערכות הינה שותפה אסטרטגית של APC, שילוב היכולות של החברות הינו מתכון מנצח וייחודי בשוק הישראלי. היקפי הפרויקטים יגדלו ב – 2012 ויהווציון דרך בקשר בין החברות.

מאיר בן-צור, מנכ"ל בינת יישום מערכות: בינת יישום מערכות וחברת  APC מקבוצת שניידר אלקטריק בחרו לקיים שיתוף פעולה הדוק בתחום תשתיות תומכות  ל-Data Center.  בינת יישום מערכות תספק מענה מושלם  ל-  Data Center  החל מפריסת תשתיות התקשורת ועד לתכנון ואינטגרציה של כל המערכות התומכות -  קירור, כח, בקרה וכו'.