מקלדת ומדפסת לסמארטפון

יום ב', 15 באוגוסט 2016

ספקים מציגים עוד שני חידושים להקלת החיים והבדידות של הנוסעים לחו"ל.

לארץ הגיע לשיווק גאדג'ט המשרת היטב את משתמשי הסמארטפון. את הגאדג'ט הזה הציגו אמנם לפני כשנה בתערוכת האלקטרוניקה בברלין אבל רק לפני כחודש הוא נחת בישראל.

זוהי ה-אל ג'י גיר רולי, המקלדת המתגלגלת של חברת LG  שמתחברת באמצעות בלוטוס לכל הסמארטפונים. מקלדת זו  מהווה חלופה הולמת למקלדת המובנת של הניידים, ממש כמו מקלדת של מחשב שולחני. משקלה 156 גרם ומידותיה 10 סנטימטרים. היא ניתנת לקיפול עד לממדים של מקל קטן, אין לה כפתורי הפעלה והיא מופעלת עם פתיחתה. העבודה עם המקלדת נוחה למרות שלוקח קצת זמן להבין את כל הפונקציות וההגדרות שלה. החיבור למכשירי אפל פשוט יותר מאשר למכשירי האנדרואיד. יש גם מספר קיצורי דרך כמו זכוכית המגדלת שמעבירה מיידית למנוע החיפוש באינטרנט. זהו מוצר שעלותו ארבע מאות שקלים.

כתוספת ניתן לצרף למקלדת מדפסת ניידת, מבית זוטא לבס, סטארט אפ ירושלמי.

סורקים ניידים יש לא מעט אולם מה שמייחד מדפסת זו, שמתחברת לסמארטפון וגם למחשב, היא הדפסת טקסט על גבי נייר, בכל גודל שתבחרו. מניחים את הנייר מתחת למדפסת והיא רצה על גביו ומדפיסה את התוכן הרצוי. היא קטנה בממדיה ונוחה לנשיאה כשהיא פועלת באמצעות סוללות נטענות. המחיר לא זול: כ-315 דולר כולל דמי משלוח וכ-20 דולר לכל מחסנית דיו.