משאית החדשנות הניידת של Ciena בדרך לישראל

יום ג', 16 באפריל 2013

 

 

המעבדה  החדשנית של חברת  Ciena- Ciena's Innovation Lab Truck, נושאת בתוכה פתרונות והדגמות מחזית הטכנולוגיה בתחום מערכות תקשורת אופטיקה ונתונים משולבות Converged Optical Packet Network.

המעבדה הניידת,  המסיירת לאורך כל השנה ברחבי אירופה והמזרח התיכון, תגיע לישראל ב- 23 באפריל ותשהה באזור תל-אביב למשך למעלה משבוע. המשאית על גביה מותקנת המעבדה מגיעה לארץ לאור הצלחת פעילות הסניף המקומי של חברת Cienaובעקבות הגדלת הפוקוס של החברה בשוק הישראלי. 

מעבדת החדשנות מציגה בצורה חיה בפני קהל הלקוחות של Cienaמגוון רחב של הדגמות ותצוגות מסל פתרונות Cienaהחדשניים והמתקדמים בשוק בתחומים כגון: תשתיות חכמות, רוחבי פס גבוהים כדוגמת G100 ומעבר, שירותי  Packet, מיתוג OTN, פתרונות DWDM, פתרונות לשכבת בקרה מרכזית ו- SDNוכן אפליקציות חדשות המאפשרות ללקוחות Ciena  אספקת שירותים חדשניים בחזית הטכנולוגיה.

אורכה של משאית החדשנות של Ciena, הוא 18 מטר ומשקלה 32 טון. באמצעות הגדלה הידראולית של שטח רצפת המשאית מושג חלל תצוגה בגודל של 56 מ"ר היכול להכיל כ- 40 איש בו זמנית.

 

סרטון המתאר את בניית המעבדה החדשנית של Cienaעל גבי משאית הענק ניתן לראות בלינק: http://www.youtube.com/watch?v=9bp_UxYge8w

"כחלק מהתרחבות הפעילות שלנו בשוק המקומי ולאור הביקוש ההולך וגובר של קהל לקוחותינו להכיר מקרוב את סל הפתרונות המתקדמים של סיינה, החלטנו שבמקום להביא את הלקוח לסיינה נביא את סיינה ישירות אל הלקוח. הביקור ב-Truck   Ciena’s Innovation Labמהווה הזדמנות ללמוד מקרוב על כלל פתרונות ומוצרי סיינה החדשניים, באמצעות הדגמות מתקדמות בזמן אמת ושיחה עם אנשי סיינה על התפתחות רשתות התקשורת בעולם וכיצד מסייעת החברה ללקוחותיה להיות תחרותיים יותר תוך הגדלת הכנסותיהם מרשת התקשרות ", אמר יניב הגדיש, מנהל פעילות Ciena ישראל.

במעבדת החדשנות על המשאית ניתן לצפות ב:

  • פתרונות סיינה לתשתיות חכמות המתאימות לצורכי שוק התקשורת
  • אופטימיזציה של רשתות OTNו DWDMהמאפשרות לספק שירותים חדשים תוך גידול בהכנסות (Network Monetization  (
  • העברת רוחבי פס גדולים באמצעות טכנולוגיה קוהרנטית המאפשרת למפעילים להרחיב את רשת התקשורת בצורה יעילה וחסכונית
  • שירותי L2באמצעות Carrier Ethernet
  • קישור מרכזי אחסון על גבי רשתות ענן "ללא גדרות וללא גבולות"
  • פתרונות הצפנה ברמת התמסורת (Layer 0-1)
  • תמיכה בשירותי וידאו
  • מערכות ניהול אחודות ועוד