משאל לא מחייב לגבי מיקור חוץ

יום ב', 7 בנובמבר 2011

משאל לא מחייב לגבי מיקור חוץ - לקט מהעתונות המקצועית

יותר מ -1.3 מיליון מקומות עבודה בעולם  המערבי ייעלמו עד שנת 2014 בשל התנועה המואצת של כוח עבודה מערבי להודו - אומר מחקר שפורסם באחרונה המחקר אינו נוקט דעה אם זה  טוב או רע עבור עסקים וכלכלת המערב.

אך הוא קובע כי קצב שחיקת העבודה הישירה כמעט הוכפל בעשור הנוכחי.

(Investors.comInvestors.com)

"הנטיה להעביר מיקור חוץ מזרחה נובעת בין היתר מהעובדה שכאשר  אתה שולח תכנות offshore, אתה זז לטובתך  על 12 אזורי זמן. מה גם שהטכנולוגיה מסייעת  למפתחים בעלי תרבות ןגישה מקורית היכולים עתה להתקשר דרך שיחות ועידה בוידיאו במעגל ולקיים מפגש שיחות ועידה באינטרנט ".

(Infoworld.com)

גורמים מפעילים שירות מיקור חוץ מצביעים לעיתים על  תסכול לגבי איכות העבודה -  כך עולה מסקר, אבל עדיין רוב העסקים אמרו כי הם בחרו באפשרות הזולה של מיקור חוץ במקום באיכות הטובה ביותר. כמעט כל העסקים -. 94 אחוזים - הודו כי השיקול של  העלות גבר על הסבירות של הפרויקטים שלהם להכשל.

(ComputerWorld UKבריטניה)

"על פי  דו"ח, מאמצע 2009 על ידי חברת AMR Research  על מצב ה-IT ומיקור חוץ, בערך 80% מכלל הארגונים מתכננים להגדיל את כמות ה-IT שלהן במיקור חוץ או לשמור את זה באותה רמה".

)SearchCIO.com(

מוקדם  " יותר השנה, שאלה חברת היעוץ  הייעוץ BDOSeidman מנהלי כספים וטכנולוגיה היכן הם רוצים  להרחיב העזרות במיקור חוץ ואם  תכננו לעשות זאת. מסתבר כי היעד הפופולרי ביותר היא  ארצות הברית עם נטיה לשירותי עזר בה בשיעור של 22 אחוז מהמשיבים, סין היא הסגנית (16%),

והודו שלישית (13%). "

(Computerworld)

20% של עסקאות מיקור חוץ אינם מייצרים חיסכון בעלויות ... 10% של עסקאות אלה מביאות למעשה בסופו של דבר להגדלת את העלויות.
 "...אם השנה 50% מכלל פרויקטי מיקור חוץ יביאו העלאת ערך צפויה ייחשב הדבר להצלחה."

??(GARTNER)