משלחת של כ-150 אנשי הייטק מישראל בכנס אורקל

יום ב', 12 בספטמבר 2016

חברת אורקל תקיים את כנס Oracle Open World, כנס ה-ITהשנתי הגדול בסן פרנסיסקו, בין 18-22 בספטמבר. בין אלפי המשתתפים, מומחים טכנולוגיים ומנהלים שצפויים להשתתף השנה בכנס, תגיע גם משלחת ישראלית של כ-150 אנשי IT, מקצוענים ומנהלים, שמכירים ביתרונות האירוע כהזדמנות נדירה ללמוד ולהתפתח, כדי להתאים את ארגוניהם למגמות המובילות בעולם ה-ITהמשתנה במהירות. בראש המשלחת יעמוד עוזי נבון, מנכ"ל אורקל ישראל.

החברות הישראליות ששולחות נציגים ל-Oracle Open Worldהשנה כוללות ארגונים גדולים, סטארטאפים, יצרני תוכנה ((ISV, ושותפים עסקיים, כולם משתמשים בטכנולוגיות אורקל, ובאים ממגוון סקטורים במשק, בהם: בזק בינלאומי, תנובה, אורבוטק, אמדוקס, מלאנוקס, Stratasys, Verint, בנק לאומי, כאל, סרגון, DSPG, דל, אמת מחשוב, אלביט מערכות, אינטל, מלם שכר, Moovit, המרכז האקדמי רופין, ורבים אחרים.

לסטארטאפים הישראלים תהיה נציגות מכובדת בכנס השנה, עם חברות  ישראליות כמו: Axxana, Kaminario, Ravello, JFrogו-Attunity. גם חברת בריליקס ((Brillixהישראלית בראשות עמי אהרונוביץ' המנכ"ל, ונשיא iLOUG, ארגון משתמשי אורקל בישראל תשתתף ותשלח מרצים.

לדברי אילן שפיגלמן, סמנכ"ל השיווק של אורקל ישראל, "בשנים האחרונות Open World  שומר על מגמת גידול במספר המשתתפים מישראל, שחוזרים מהכנס עם כלים ותובנות שאי אפשר להשיג בשום מקום אחר. זוהי הזדמנות נדירה לבוא ולהיפגש עם המומחים שמתכננים ומפתחים את המוצרים, לפיכך הם אלה שיכולים להסביר אותם טוב מכל אחד אחר. השנה הכנס רלוונטי מתמיד לאור האימוץ המואץ של טרנד פתרונות והתשתיות בענן, עולם הדיגיטל, הביג דאטה,  ה-IOT  והמובייל - על ידי ארגונים בעולם בגדלים שונים. זה מחייב את אנשי ה-ITלהתעדכן ולקבל מידע עדכני מטובי המומחים בעולם ולשמוע מנסיונם של ארגונים שהטמיעו טכנולוגיות כאלה בהצלחה." עוד הוסיף: "אנו שמחים על הנוכחות של חברות סטארטאפ ישראליות מוכוונות ענן לצד הארגונים הגדולים בכנס".

חברת קמינריו Kaminarioתציג פיתוחים פורצי דרך בתחום האחסון, בהם אינטגרציה ייחודית של איכות שירות (QoS) לסביבות אורקל, תכונה אשר שתגביר את הערך המוסף הקיים של יישום סביבות אורקל על פיתרון האחסון all-flash  של קמינריו.מערך Kaminario K2 all-flashמספק את האג'יליות, הסקלאביליות, הביצועים והיתרונות הכלכליים אותם דורשים מרכזי נתונים כדי להתמודד עם העולם מוכוון-ענן הדינאמי של היום, ומספק גישה לנתונים בזמן אמת – בכל מקום ובכל זמן.

חברת אקסנה Axxanaתציג את המוצר שלה בשם "פניקס" אשר מציע פתרון של אפס אובדן מידע (zero data loss) לכל מרחק, לכל סוג של אחסון או רפליקציה עבור בסיסי נתונים ואפליקציות אורקל.המוצר מאפשר לחברות להתאושש מאסון באפס אובדן מידע עד הטראנזאקציה האחרונה שנעשתה לפני האסון, כך שההתאוששות מדוייקת ומלאה, ללא תקלות ונעשית במינימום זמן. כל זאת תוך כדי חיסכון משמעותי בעלויות קווי התקשורת. מוצר חדש של החברה, בשיתוף עם קבוצת ה- Active Data Guard Far Syncשל אורקל, חוסך משמעותית את עלות התשתית הנדרשת ל-Far Syncובה בעת משפר דרמטית את יכולת ההתאוששות מאסון.

חברת Ravelloהישראלית, שנרכשה על ידי אורקל בפברואר השנה, תציג את הפתרון שלה, המאפשר העברה של יישומים ומערכות שפותחו בארגונים לענן הציבורי ובחזרה בצורה פשוטה, ללא צורך בשכתוב או בהתאמות כפי שנדרשים עד היום, וגוזלים זמן וכסף.אנשי ראבלו ישתתפו כמרצים בשישה מושבים שונים וגם יציגו הדמיה חיה של הטכנולוגיה בשטח ה-demo-groundבכנס.

חברת אטיוניטי  Attunity הינה ספקית מובילה של מוצרי תוכנה ארגונית לשילוב נתונים וזיהוי אירועים עסקיים בזמן אמת. פלטפורמת ניהול ה-Big Data של אטיוניטי מאיצה העברה וזמינות נתונים, תוך אוטומציה של הכנת מידע לצורך ביצוע אנליזות ואופטימיזציה של ניהול מידע כולל תובנות וניתוח.החברה תציג את Attunity Compose , תוכנה חדשנית ומתקדמת לאוטומציה של מחסני נתונים.

חברת JFrog פיתחה פלטפורמה המשנה את הדרך בה ארגונים בעולם מפיצים תוכנה באמצעות מוצרים להאצת תהליכי ניהול, אחסון והפצת תוכנה. בין היתר תציג את Bintray,פלטפורמת ענן שתוכננה ונבנתה עבור מפתחים לאחסון, הפצה, הורדה, קידום ושיתוף קוד. מדובר בפתרון מלא (Distribution as a Service)  המאפשר לארגונים לעמוד בקצב הפצת התוכנה הנדרש בעידן הענן.