חברת SAP ו-Google משתפות פעולה

יום ד', 18 במרץ 2015

החברות SAP  ו-Google הכריזו על שיתוף פעולה ביניהן לתמיכה בפלטפורמת Android for Work, שתאפשר לעובדים להשתמש באופן מאובטח במכשירים הניידים שלהם מבוססי אנדרואיד, בסביבת מערכות המידע של מקום עבודתם. זאת תוך יצירת הפרדה בין אפליקציות ומידע עסקי למידע האישי של המשתמש המאוחסן בנייד.

שיתוף הפעולה יכלול כמו כן אינטגרציה עם פלטפורמת ניהול ואבטחת היישומים הניידים ואפליקציית SAP Mobile Secure, המסייעת למנהלי ITולמפתחים לנהל ולאבטח בהצלחה את ההתקנים הניידים, האפליקציות, והתוכן שלהם לצד תמיכה בפיתוח אפליקציות.

 

לדברי דירק בוסמאן, סגן נשיא בכיר לפיתוח במובייל ב-SAP, "ארגונים ניצבים מול אתגרים רבים נוכח מגמת Bring Your Own Device (BYOD)  , במסגרתה עובדים ושותפים עסקיים של הארגון מביאים את המכשירים האישיים שלהם לעבודה ומשתמשים בהם לצורכי עבודה, במקביל לשימוש פרטי.

יצוין כי, לאורך שנים SAP מובילה בפלטפורמות לפיתוח והפצה של אפליקציות ארגוניות מבוססות אנדרואיד, אך יחד עם זאת  Android for Work משנה את פני הדברים בקרב ארגונים.

שיתוף הפעולה בין SAP ו-Google  מאפשר ללקוחות לנהל ולאבטח את יישומי האנדרואיד שלהם באופן פשוט ועקבי ללא תלות בגרסת מערכת ההפעלה".

 

בתוך כך SAP  הודיעה כי תמשיך לתמוך בלקוחות שירצו להשתמש במערכת ההפעלה אנדרואיד יחד עם הגרסה האחרונה של SAP HANA Cloud Platformוהיצע פתרונות Platform-as-a-serviceשלSAP  כגון:SAP HANA Cloud Platform mobile services SAP Mobile Platform, SAP Mobile Secure,  , ועוד מאות אפליקציות SAPמבוססות אנדרואיד.