מתחיל שווק בישראל של הסמארטפון Nokia Lumia

יום א', 8 בדצמבר 2013

חברת יורוקום נציגת נוקיה בישראל מדווחת  כי היא מתחילת לשווק את הסמארטפון Nokia Lumia 1020 בישראל. בשלב הראשון יושק המכשיר ברשת בסט מובייל ובהמשך תורחב ההפצה לרשתות נוספות. ה-Nokia Lumia 1020 כולל מצלמת  41MP PureView הכוללת מייצב תמונה אופטי למניעת מריחות וטשטוש. אפשרות לביצוע "זום לאחר הצילום".
 
  
נוקיה לומיה 1020 PureView יח''צ

וכן כפתור צילום פיזי ייעודי לאחיזה נוחה וביצוע פוקוס. יכולת שליטה ידנית על מרחק הפוקוס, מהירות הצמצם ועוד. אפשרות לשליטה ידנית על רמת הרגישות לאור וערכי החשיפה כדי לקבל תמונות בהירות וברורות גם בתנאי תאורה קשים. סוגי נוריות פלאש: קסנון (פלאש אמיתי!) ונורית LED.

אילן גרינבוים, מנכ"ל חברת יורוקום מסר כי " Nokia היתה החברה הראשונה בעולם שהציגה טלפון עם מצלמה - Nokia 7650, ועתה היא סוגרת מעגל ומציגה עוד פריצת דרך בתחום זה עם Nokia Lumia 1020. זו פריצת דרך נוספת של Nokia לאחר שלאחרונה גם היתה הראשונה להציג טעינה אלחוטית לסמרטפונים, עדשות מקצועיות של Carl Zies ועוד. אני בטוח כי Nokia תמשיך ותציג עוד הפתעות וחידושים טכנולוגיים מרשימים".

בנוסף לתכונות הצילום הייחודיות, יש ב- Nokia Lumia 1020 סוללה בעלת אורך חיים ארוכים במיוחד ואפשרות טעינה אלחוטית באמצעות כיסוי תואם, זיכרון 2GB RAM, 32GB פנימי ו-7GB נוספים לאחסון כל מידע בענן, מסך רגיש המאפשר שימוש גם באמצעות הציפורן, אפשרות לקריאה מיטבית גם בתנאים של אור שמש חזק. צילום הווידאו ברמה גבוהה של  1080p במהירות 30fps עם איכות הקלטה ואיכות שמע בטכנולוגיות מתקדמות. מדובר בסמארטפון המבוסס על מערכת ההפעלה  Windows Phone 8. מחירו בחנויות יהיה 3799 שקלים במזומן או 108 שקלים ב- 36 תשלומים.