מתכננים הפקת מי שתייה מהאוויר

יום א', 16 ביוני 2013

חברת Water-Gen  העוסקת בפיתוח וייצור מכונות להפקת מים מהאוויר, טיפול וטיהור מי מזגנים וטיהור מים ממקורות מזוהמים מבטיחה להביא עוד מים לעולם.

מוצרי החברה כוללים את ה-Water-Generatorשהיא מכונה עצמאית המפיקה מים מהאוויר ליצירת מי שתייה איכותיים עבור רכבי שטח (עד 40 ליטר ליום בממוצע) ולאתרים מבודדים (עד 300 ליטר ליום בממוצע). החברה מייצרת את מכונות ה-Water Treatmentהמטהרות מים ממקורות שונים בלתי מאושרים כגון מזגנים, בארות, ומים מליחים למי שתייה איכותיים. בנוסף, מייצרת החברה את "מעיין"  - מכונה נישאת גב ומופעלת סוללות לטיהור מים לא מליחים החשודים בזיהום חמור. המערכות של Water-Gen עובדת על אנרגיה חשמלית או סולרית ומיועדים לכוחות צבא, לרכבים ולבסיסים מתניידים, ולתעשייה אזרחית כגון כרייה, חיפושי נפט ואחרים.

Water-Genפועלת בתחומה מזה 4 שנים והיא בעלת ידע ופטנטים ייחודיים בתחומה בעולם. עובדי החברה מקיפים את תחומי העשייה בתחום הנדסת מיזוג, הנדסת חשמל, הנדסת מכונות, כימיה ומים בנוסף להנהלה, פיתוח עסקי ולוגיסטיקה.

החברה מוכרת את מוצריה במדינות כגון ארה"ב, בריטניה, צרפת, ישראל, מקסיקו, הודו ועוד. החברה משתפת פעולה עם מספר גדול של חברות מרכזיות בעולם בתחום הרכב, הלוגיסטיקה ומיזוג האוויר.  

Water-Genהצטרפה ל-Autodesk Clean Tech Partners Programלפני כשנה וחצי. התכנית מספקת לחברות סטארט-אפ טכנולוגיות תוכנות אב-טיפוס דיגיטלי, כולל Autodesk Inventor, עבור תכנון, המחשה וסימולציה של מוצרים לפני בנייתם.