נאיה קולג מעניקה מלגות להסבה מקצועית למחוסרי עבודה

יום א', 17 במרץ 2013

בהתחוייבות מעומעמת למדי  מודיעה נאיה קולג', מכללה מקצועית ללימודי  ההיטק,  כי היא תסייע  במלגות חד פעמיות לאקדמאים או בעלי רקע טכנולוגי. במסגרת זו, יקבלו הנרשמים מלגות סיוע ללימודים ואפשרויות להשמה עם תום הלימודים בחברות IT   בתחומים הבאים:

מפתחי תוכנה בסביבת  , NETמפתחי אפליקציות סמארטפון,מפתח בינה עסקית ( BI), מנהל רשתות ומערכות הפעלה.

 

"אנו מודעים לביקוש הרב שיש בשוק העבודה למקצועות מסוימים בתחום ההייטק, ומודעים לקושי שקיים היום במציאת עבודה בתחומים אחרים. עקב כך, החלטנו להקים את מסלולי הלימודים, המאפשרים לאנשים איכותיים, שאינם עובדים, להתמחות  ולהשתלב במקצועות בתחום הייטק, ולקבל שכר גבוה יחסית", אומרת סמדר פלד, מנהלת חטיבת ההדרכה בנאיה קולג'. עוד מוסיפה פלד, "מאחר ומי שאינו עובד עשוי להתקשות לממן את העלות המלאה של ההכשרות המקצועיות , החלטנו לסייע ולהעניק מלגות לסטודנטים,  עד למימון של כשני שליש מעלות הקורס. זאת, בתקווה שהדבר יסייע להם להשתלב במקצועות השונים בתחום ההייטק".  

יאיר רוזיליו, מנכ"ל נאיה קולג', מוסיף כי נאיה קולג' משתפת פעולה עם שורה של חברות מובילות בתחום ה-IT  בישראל ומעניקה לבוגריה סיוע בהשמה בתפקידים אותם למדו.

במסגרת זו, יפתחו ארבעה קורסים שונים: מפתחי BI, הכשרת מפתחי תוכנה בסביבת NET, ניהול רשתות ומערכות הפעלה, הכשרת מפתחי אפליקציות לסמארטפון. כל קורס ימשך כחודשיים, בסיומו יוכשרו הסטודנטים לעסוק במקצועות השונים.

.